Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 198334
Reklamlarla Para Kazanmak
2010/05/21 20:39
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! 5,5 (1 oy)

internetten para kazanmak

İnternetten kazanç sağlamak isteyen web site sahipleri, sitelerine reklam yerleştirerek, Türkiye şartlarında az biraz para kazanabilmekteler... 

Öte taraftan, web sitesi sahibi olmayanlar için de birçok alternatif site bulunuyor... Ancak bireysel kullanıcıların kazandıkları, site sahiplerine oranla çok daha az olabileceği için, burada tavsiyeler girer devreye... Yani bireyin kendi minik kazancının yanısıra, onun referansıyla ilgili siteye üye olmuş alt üyelerin aktiviteleri sebebiyle de bir miktar kazanç sağlaması amaçlanır... 

Bu sistemlerde iştahımı kabartan bir özellik var: Üye kiralama. 
Sistem uyanıklık yapıp, referanssız olan üyeleri aylık olarak kiralayabiliyor. 
Böylece, kiralamış olduğunuz üyeler, kendileri kazanmak için reklamlara tıkladıkça, size de kazandırmış oluyorlar. 
Ay sonunda memnun kaldığınız kiralamış olduğunuz üyelerin süresini uzatabiliyorsunuz. Beğenmediklerinizi ise değiştirebiliyorsunuz... Tabi tüm bunların belli bir maliyeti oluyor. 


Bu tür siteler, üyelerine günlük belli sayıda reklam sunarlar... Her bir reklama tıklanıp belli bir süre boyunca reklam sayfası açık tuttulduğunda, vadedilen miktar kazanılmış olur... Ödeme alabilmek için belli bir limit değere ulaşılması gerekir...

İşte burada, bu tür reklam sunan siteleri ele almayı ve kısmen karşılaştırmayı amaçlıyorum... 

Bu tür çok sayıda hileli site bulunduğu için, mümkün olduğunca bizzat test ettiğim ve güvenilir bulduğum siteleri listeledim. 

Zamanla, deneyimlerimi de aktararak, buradaki bilgileri geliştirebileceğimi sanıyorum...
Ayrıca bazı siteler zamanla problem çıkarmaya başladıkları için, aşağıdaki tablonun son güncellenme tarihine ve yapılan değerllendirmelere dikkat edilmesinde fayda vardır. 

Bol kazançlar... 

...
  • Şayet bir hesabınız yoksa para transferleri için ücretsiz bir Skrill veya Payza (Alertpay) hesabı oluşturarak başlayabilirsiniz. 
Site Reklam Minimum
Ödeme
Değerlendirme
jjBux 4 2 $ Pek yeni ve yüksek performanslı bir site. Anında ödeme yapıyor. Ayrıca terfi ücretleri benzerlerine oranla daha ucuz görünüyor.
vcBux 4 2 $ Yeni, yüksek performanslı ve güven telkin eden bir site. Anında ödeme yapıyor.
NeoBux 4 2 $ Bu işin piri ve en güveniliri. Anlık ödeme yapıyor. Ancak zorlu ve kazanç oranı düşük.
IncraseBux 5 2 $ Sistem biraz problemli olsa da, kazançlı gibi görünüyor. En azından terfi eden üyeler genellikle memnun.
Terfi düşüncesi yoksa, bununla ilgilenmek zahmetli ve gereksiz olabilir. Zira hem tıklama değeri düşük, hem de standart üyelere anında ödeme yapmamaktadır.
OnBux 4 2 $ Yakın zamanda aktif olan ve performansı yüksek bir site. Anlık ödeme yapıyor...
Bununla beraber son günlerde, anlık ödeme noktasında problem çıkarmaya başlamıştır.
Son Güncelleme: Nisan 2011

Dilerseniz, hazırlamış olduğum, yeni başlayanlar için faydalı olabilecek, 20 dakika uzunluklu görsel anlatıyı izleyerek, konu hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz. 
Videoda, düzenli bir takiple reklamlara tıklanarak nasıl para kazanıldığı ve bu kazancın nasıl katlandığı anlatılmaktadır. 
İyi seyirler... 

 

İngilizce kelime ezberleme oyunu: vav.mbirgin.com
Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: busbus, siyamiaytar, 1234123123123, Siyami, australiaescortspage,
Son Oturumlar: