Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 130028
Kutlama Yorgunu
2013/05/02 21:52
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! 8,4 (5 oy)

28 Nisan'da başladığımız kutlama sürprizini 2 Mayıs'ta bitirebildik. Doğrusu çok heyecanlı bir süreçti. Evet bir fikir vardı orta da amma bunu hayata geçirecek cesaret, emek, enerji, bilgi yoktu. Yani topyekün asmer oluyor bu:) O olmasa şu an bunları konuşuyor olmazdık. 

Aslında daha büyük bir katılımla Türkiye'nin ve belki de dünyanın değişik yerlerinden arkadaşlarıda  suç ortağı yapmayı çok istedik fakat onlara ulaşabileceğimiz tek yol siteden mesaj göndermekti ve bu imkansızdı zira böyle biraraya gelip ayaklanma çıkarmayalım, gizli bir yapılanma oluşmasın diye "sanıyoruz" mesajların site yönetimi tarafından görülme sorunu vardı, yoksa asıl kutlamayı o zaman görecektiniz:)) Yok yok size genç yaşta kalp krizi hediye edecek değiliz ya, yapmayız öyle şeyler:) İşte böylece haber edebildiğimiz ve bize sesli kayıt gönderebilecek arkadaşlara fikrimizi sunduk, bir taraftan da sevdiğiniz ve yakın olduğunuzu düşündüğümüz insanlara nasıl ulaşırız diye düşünmeye başladık. İlk Sefer Bey geldi aklımıza, ama askerdeymiş kendisi:) Sonra Mehmet Can'a ulaşmaya çalıştık ama o olup olmadıgından emin olamıyoruz tabi, o yüzden o mesajların öncesinde bir teyit var, o olduğuna dair hem söylediklerinden de bu sonuca ulaşılabilir sanıyorum, içiniz rahat olsun:) Ve Nisan Kumru, kendisini Facebook'ta bulduk ve merakla mesajin cevabını bekledik, nihayet yazdı hem de Mehmet Can gibi önceden haberim olsa iyi olurdu falan demeden "iyi düşünmüşsünüz, hemen bir şeyler hazırlayım" dedi. Ve kendisine hayran bıraktı doğrusu, harikulade bir iş çıkarmıştı:) 
Ben bi taraftan fon müzik arıyorum, asmer kendi işini gücünü bıraktı ona mesaj yazıyor, bunu arıyor derken bir ara beni bile aradı ve sesli de tanışmış olduk (sanırım geri kalan ömrümü öyle neşe dolu bir insanın yanında tamamlamaya karar verdim, o konuşmadan sonra:) Bunu kendisi de yeni öğrendi, artık bana ordan bir iş mi bulur yoksa başka bir bahane mi ne bilmiyorum ama ben çok istekliyim bu konuda:)) Ne diyordum, ha fon müzik ... MBirgin'in sevdiği tarzı az çok biliyoruz ama yine de şöyle duymadığı bir şeyler olsun istedik lakin yok, bir türlü seçemedik, en son yine siteye müracaat edildi ve    benimde çok sevdiğim Buddha Bar albümlerinden bir müzik seçtik. Bu arada asmer'le iletişim halindeyiz ve ses kayıtları, o şirin fotoğraflar ve nefhan'ın içindeki cevheri ortaya çıkaran çizim geldi. Bu anların güzelliğini ben tarif edemiyorum, asmer anlatsın:) Sonra bazı arkadaşların imkanlar dolayısıyla katılamadığı haberlerine üzülüyoruz falan:)
Asmer bu veriler doğrultusunda videoyu yapacağını söyledi yoksa ben hiç yapmış değilim hayatımda böyle bir şey o yüzden rahattım gel gör ki son gün yani artık süremizin dolduğu gün hiç olmadık şeyler oldu:) Sabah kalktım internetim yok, sonra internet geldi telefondan bağlanamıyorum,   artık hemen hizmet servisine ulaştım falan onu öylece hallettik. Sonra telefona bir şey oldu, epey bir süre çalışmadı, açıyorum kapanıyor, açıyorum kapanıyor, ilk defa oldu böyle bir şey:) Bilgisayarı açtım o dunup duruyor, işlem yapamıyorum, mesaj yazamıyorum. O arada o gün misafir gelecekti ve geldi de:) Çok çok ayıp oldu biliyorum onlara ama ne yapalım bi defa kalkıştık böyle bir şeye, herkes 23.30'u bekliyor heyecanla, yarım mı bıraksaydım:) Bütün bunlar olurken bir ilk daha yaşadım ve ilginç bir şekilde sol elime ve koluma bir şey olmuştu, artık kullanamıyordum çünkü tutmuyordu, titriyordu falan:) Hala bilmiyorum nedenini ama epey bi süre sonra geçti. 
Nihayet malzemeler tamamdı ama en son benimde bir kayıt yapmam gerekiyordu. Ne desem, ne desem hiçbirşey gelmiyor aklıma, aceba diyorum herkes iyi şeyler söylemişken havalara girmiş olan MBirgin'e melek olmadıgını hatırlatsam mı diye geçiyor içimden:)) Yok neyse vazgeçtim sonra:)) Gün boyu yaşadığım bütün bu olumsuzluklardan sonra asmer'e "acep hayırsız bir işe mi kalkıştım nedir":) diyorum ve bi an karamsarlık yaşadım ama o hemen öyle düşünme diye bana telkinde bulundu fakat işte bakın ne demiş MBirgin "Ah sevgili üyeler ah! Gönül isterdi ki çok daha anlamlı bir amaç için emek sarfetmiş olaydınız.":) (Bi kez daha hislerimi takdir ettim ben de böylece:))
Neyse son anlara yaklaştık ve herşey tamam benim ses kaydı eksik, kaydı yapacağımda, evdeki sesler susmuyor ki, sonra iki çocuk nereye gitsem rahat bırakmıyorlar falan derken en son boş bi odaya attım kendimi ve  aceleyle ortaya çıkan bilmem kaçıncı kayıt:) Nisan Kumru'dan sonra hiç göndermeyeyim dedim ama asmer olmaz dedi:) 
Vel hasılı kelam herşey son anda yetişti hatta yetişemedi 2 Mayıs oldu bile:) Neyse yine de hevesimizi kaybetmedik videoları ekledik. Saat geçiyor arkadaşlar gelmiş bekliyor, heyecan dorukta ama Mistik Bey buhar olmuş sanki, arıyorlar telefona bakmıyor, mesaj yazıyorlar görmüyor:) Allah'ım ne yapsak ki aklımıza kötü kötü şeyler geliyor falan, bu heyecanın üstüne bir de bunları yaşadık yani:) Nihayet nasıl olduysa göründü artık, ben bir tepki bekliyorum tabi "ben olsam ağlardım" falan diye geçiyor aklımdan zira ilk kayıtlar gelmeye başlayınca nasıl duygulandık asmer'le:) Bekliyorum tepki yok, bekliyorum tepki yok :)
Sonra yorgunluğa yenik düşüp vazgeçtim beklemekten tabi :)
 
Asmer gözümüz aydın olsun gizli emelimize ulaştık ve işte hep birlikteyiz yaşasın!:)) Sınavında başarılar diliyorum sen "he" demesen olmazdı ve diğer arkadaşlar, Mehmet ve Nisan Beyler hepinizin güzel katkıları için çok teşekkürler. Sizleri bir kez daha böyle tanıdığım için çok mutluyum.
Çok uzun oldu ama bunu söylemeden içim rahat etmeyecek, Enlem ve Boylam Nisan'ı gölge de bıraktık gibi geliyor, en güzel bölümlerden biri olmuş lütfen dinleyin, dinlettirin çok keyifliydi, çok güldüm ben de:)) Hem bilesiniz hiiiiiç kolay hazırlanmıyor onlar :p
 
Ha unutmadan, cezamız neyse razıyız efendim!:)!
 
Sevgiler Saygılar :)
 

Bu mesaj, nihavend tarafından, 02.05.2013 21:54:55 itibariyle düzenlenmiştir.
Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: Gakk, busbus, siyamiaytar, 1234123123123, Siyami,
Son Oturumlar: