Sesli Kitap (Nisan Kumru)

Podcast

Spiker Nisan Kumru'nun sesinden...

 1. Viyolonsel - Sababattin Ali2019/11/16
  Sababattin Ali'nin, Viyolonsel adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 2. Pus - Rasim Özdenören2019/11/15
  Rasim Özdenören'in HASTALAR VE IŞIKLAR adlı kitabından PUS adlı öyküsünü seslendirdim
 3. Diyet - Ömer Seyfettin2019/11/12
  Ömer Seyfettin'in Diyet adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 4. Sırça Köşk - Sabahattin Ali2019/11/08
  Sabahattin Ali'nin Sırça Köşk adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 5. Uzun Hikaye - Mustafa Kutlu (Sesli Kitap)2019/11/04
  Mustafa Kutlu'nun Uzun Hikaye adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 6. Tebdil-i Suret - Nisan Kumru (Sesli Kitap)2019/11/01
  Yazarı da olduğum Tebdil-i Suret adlı hikayemi dinlemek isterseniz buyurun
 7. Geç Kalan Adalet Zulümdür - Lev Nikolayeviç Tolstoy2019/10/31
  Lev Nikolayeviç Tolstoy'un Geç Kalan Adalet Zulümdür adlı hikayesini, Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 8. İnsana Ne Kadar Toprak Lazım - Lev Nikolayeviç Tolstoy2019/10/28
  Lev Nikolayeviç Tolstoy'un İnsana Ne Kadar Toprak Lazım adlı hikayesini, Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 9. Altın Beyinli Adam - Alphonse Daudet2019/10/25
  Alphonse Daudet'nin Altın Beyinli Adam adlı öyküsünün Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinliyorsunuz.
 10. YÜREĞİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT - SUSANNA TAMARO (TADIMLIK OKUMA)2019/10/23
  SUSANNA TAMARO'nun YÜREĞİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 11. VE SEN KUŞ OLUR GİDERSİN - TARIK TUFAN (TADIMLIK OKUMA)2019/10/20
  Tarık Tufan'ın VE SEN KUŞ OLUR GİDERSİN adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 12. VARLIĞIMIN KABUL EDİLDİĞİ GÜN - CİHAN BUĞDAYCI (TADIMLIK OKUMA)2019/10/18
  CİHAN BUĞDAYCI'nın VARLIĞIMIN KABUL EDİLDİĞİ GÜN adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 13. TUTUNAMAYANLAR - OĞUZ ATAY (TADIMLIK OKUMA)2019/10/16
  OĞUZ ATAY'ın TUTUNAMAYANLAR adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 14. ŞANZELİZE DÜĞÜN SALONU - TARIK TUFAN (TADIMLIK OKUMA)2019/10/13
  TARIK TUFAN'ın ŞANZELİZE DÜĞÜN SALONU adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 15. SULTANI ÖLDÜRMEK - AHMET ÜMİT (TADIMLIK OKUMA)2019/10/10
  AHMET ÜMİT'in SULTANI ÖLDÜRMEK adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 16. SİMYACI - PAULO COELHO (TADIMLIK OKUMA)2019/10/07
  PAULO COELHO'nun SİMYACI adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 17. SATRANÇ - STEFAN ZWEİG (TADIMLIK OKUMA)2019/10/04
  STEFAN ZWEİG'ın SATRANÇ adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 18. SAATLERİ AYARLAMA ENSTİTÜSÜ - AHMET HAMDİ TANPINAR (TADIMLIK OKUMA)2019/10/02
  AHMET HAMDİ TANPINAR'ın SAATLERİ AYARLAMA ENSTİTÜSÜ adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 19. RUHİ MÜCERRET - MURAT MENTEŞ2019/09/30
  MURAT MENTEŞ'in RUHİ MÜCERRET adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 20. PENCERE'DEN - GÜRAY SÜNGÜ (TADIMLIK OKUMA)2019/09/28
  GÜRAY SÜNGÜ'nün PENCERE'DEN adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 21. ÖYLEMİYMİŞ - ŞULE GÜRBÜZ (TADIMLIK OKUMA)2019/09/26
  ŞULE GÜRBÜZ'ün ÖYLEMİYMİŞ adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 22. KÜRK MANTOLU MADONNA - SABAHATTİN ALİ (TADIMLIK OKUMA)2019/09/23
  SABAHATTİN ALİ'nin KÜRK MANTOLU MADONNA adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 23. KÜÇÜK AĞA - TARIK BUĞRA (TADIMLIK OKUMA)2019/09/20
  TARIK BUĞRA'nın KÜÇÜK AĞA adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 24. KÖRLÜK - JOSE SARAMAGO (TADIMLIK OKUMA)2019/09/18
  JOSE SARAMAGO'nun KÖRLÜK adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 25. KÖRDÜĞÜM - AYŞE KULİN (TADIMLIK OKUMA)2019/09/16
  AYŞE KULİN'in KÖRDÜĞÜM adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 26. KIŞ BAHÇESİ - GÜRAY SÜNGÜ (TADIMLIK OKUMA)2019/09/14
  GÜRAY SÜNGÜ'nün KIŞ BAHÇESİ adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 27. KIRLANGIÇ ÇIĞLIĞI - AHMET ÜMİT (TADIMLIK OKUMA)2019/09/11
  AHMET ÜMİT'in KIRLANGIÇ ÇIĞLIĞI adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 28. KENDİ İÇİNE DÜŞENLER ANSİKLOPEDİSİ - SELMAN BAYER (TADIMLIK OKUMA)2019/09/08
  SELMAN BAYER'in KENDİ İÇİNE DÜŞENLER ANSİKLOPEDİSİ adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 29. İYİLER ÖLMEZ - MUSTAFA KUTLU (TADIMLIK OKUMA)2019/09/05
  MUSTAFA KUTLU'nun İYİLER ÖLMEZ adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 30. İÇİMİZDEKİ ŞEYTAN - SABAHATTİN ALİ (TADIMLIK OKUMA)2019/09/02
  SABAHATTİN ALİ'nin İÇİMİZDEKİ ŞEYTAN adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 31. HUZURSUZLUK - ZÜLFÜ LİVANELİ (TADIMLIK OKUMA)2019/08/31
  ZÜLFÜ LİVANELİ'nin HUZURSUZLUK adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 32. HUZUR - AHMET HAMDİ TANPINAR (TADIMLIK OKUMA)2019/08/28
  AHMET HAMDİ TANPINAR'ın Huzur adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 33. GİZLİ AJANS - ALPER CANIGÜZ (TADIMLIK OKUMA)2019/08/25
  Alper Canıgüz'ün GİZLİ AJANS adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 34. GÖRMEK - JOSE SARAMAGO (TADIMLIK OKUMA)2019/08/22
  JOSE SARAMAGO'nun GÖRMEK adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 35. DÜŞERKEN - TARIK TUFAN (TADIMLIK OKUMA)2019/08/19
  Tarık Tufan'ın Düşerken adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 36. EMPATİ - ADAM FAWER (TADIMLIK OKUMA)2019/08/16
  ADAM FAWER'in Empati adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 37. DÜŞ KESİĞİ - GÜRAY SÜNGÜ (TADIMLIK OKUMA)2019/08/13
  Güray Süngü'nün Düş Kesiği adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 38. DUBLÖRÜN DİLEMMASI - MURAT MENTEŞ (TADIMLIK OKUMA)2019/08/10
  Murat Menteş'in DUBLÖRÜN DİLEMMASI adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 39. DÖNÜŞÜM - FRANZ KAFKA (TADIMLIK OKUMA)2019/08/07
  FRANZ KAFKA'nın DÖNÜŞÜM adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 40. DOKUZUNCU HARİCİYE KOĞUŞU - PEYAMİ SAFA (TADIMLIK OKUMA)2019/08/04
  Peyami Safa'nın DOKUZUNCU HARİCİYE KOĞUŞU adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 41. DOĞA TARİHİ - HAKAN BIÇAKCI (TADIMLIK OKUMA)2019/08/01
  HAKAN BIÇAKCI'nın DOĞA TARİHİ adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 42. CİNGO - ŞERMİN YAŞAR (TADIMLIK OKUMA)2019/07/31
  ŞERMİN YAŞAR'ın CİNGO adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 43. BOŞ ZAMAN - HAKAN BIÇAKCI (TADIMLIK OKUMA)2019/07/28
  Hakan Bıçakcı'nın Boş Zaman adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 44. BİN MUHTEŞEM GÜNEŞ - KHALED HOSSEINI (TADIMLIK OKUMA)2019/07/24
  KHALED HOSSEINI'nin BİN MUHTEŞEM GÜNEŞ adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 45. BAY LEONİDAS'IN TUHAF HİKÂYESİ - TUNCAY ÇEVİK (TADIMLIK OKUMA)2019/07/20
  Murat Menteş'in Antika Titanik adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 46. ANTİKA TİTANİK - MURAT MENTEŞ (TADIMLIK OKUMA)2019/07/17
  Murat Menteş'in Antika Titanik adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.bir bölümünün seslendirmesidir.
 47. ABUM RABUM - İSKENDER PALA (TADIMLIK OKUMA)2019/07/14
  İskender Pala'nın Abum Rabum adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 48. 1984 - GEORGE ORWELL (TADIMLIK OKUMA)2019/07/11
  GEORGE ORWELL'ın 1984 adlı romanından tadımlık bir okumayı (sadece bir bölümü) Nisan Kumru'nun

  seslendirmesi ile dinleyin. Romanın tamamı değildir. Romanı tanıtmak ve size bir fikir vermesi amacıyla sadece bir bölümünün seslendirmesidir.
 49. Filozof Olamamamın Sebepleri- Hasan Harmancı2019/06/19
  Hasan Harmancı'nın Filozof Olamamamın Sebepleri adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 50. Zarif - Şermin Yaşar2019/06/18
  Şermin Yaşar'ın Zarif adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 51. Yara-tık Deyip - Senem Gezeroğlu2019/06/17
  Senem Gezeroğlu'nun Yara-tık Deyip adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 52. Oysa Rüyaydı - Merve Kocak Kurt2019/06/16
  Merve Kocak Kurt'un Oysa Rüyaydı adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 53. Mutluluk Onay belgesi - Fatma Barbarosoglu2019/06/15
  Fatma Barbarosoglu'nun Mutluluk Onay belgesi adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 54. Masallar-6 -İgnaz Kunos2019/06/14
  İgnaz Kunos'un Kahraman Kara Mustafa adlı masalını Nisan Kumru'nun anlatımıyla masallar dinleyin
 55. Masallar-5 -Fatma Çetin Kabadayı2019/06/13
  Fatma Çetin Kabadayının kaleminden masalları Nisan Kumru'nun anlatımıyla masallar dinleyin
 56. Masallar-4 -Fatma Çetin Kabadayı2019/06/12
  Fatma Çetin Kabadayının kaleminden masalları Nisan Kumru'nun anlatımıyla masallar dinleyin
 57. Masallar-3 -Fatma Çetin Kabadayı2019/06/11
  Fatma Çetin Kabadayının kaleminden masalları Nisan Kumru'nun anlatımıyla masallar dinleyin
 58. Masallar-22019/06/10
  Nisan Kumru'nun anlatımıyla masallar dinleyin
 59. Masallar-12019/06/09
  Nisan Kumru'nun anlatımıyla masallar dinleyin
 60. Köz Yanılması - Zeynep Kahraman Füzün2019/06/08
  Zeynep Kahraman Füzün'ün Köz Yanılması adlı kitabından Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile iki öykü dinleyin
 61. Kördüğüm - Senem Gezeroğlu2019/06/07
  Senem Gezeroğlu'nun Kördüğüm adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 62. Kimlikte Nurşen - Şermin Yaşar2019/06/06
  Şermin Yaşar'ın Kimlikte Nurşen adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 63. Geçmişi Beklerken - Dursun Ali Sazkaya2019/06/05
  Dursun Ali Sazkaya'nın Geçmişi Beklerken adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 64. Babaannemin Sandığı - Gülhan Tuba Çelik2019/06/04
  Gülhan Tuba Çelik'in Babaannemin Sandığı adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 65. Biliyorum Hayat Yeniler Kendini - Güray Süngü2019/06/03
  Güray Süngü'nün Biliyorum Hayat Yeniler Kendini adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 66. Üç Tek - Ayur Dilber2019/06/02
  Aynur Dilber'in Üç Tek adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 67. Ayakkabı - Suat Savur2019/06/01
  Suat Savur'un Ayakkabı adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 68. Asla Geri Dönme - Esra Erman2019/05/31
  Esra Erman'ın Asla Geri Dönme adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 69. İçimizdeki Derin Kuyu - Merve Kocak Kurt2019/05/30
  Merve Kocak Kurt'un İçimizdeki Derin Kuyu adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 70. Apartman Boşluğu - Yunus Meşe2019/05/29
  Yunus Meşe'nin Apartman Boşluğu adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 71. Soluk Taşı - Şermin yaşar2019/05/28
  Şermin Yaşar'ın, Tarihi Hoşça Kal Lokantası adlı kitabından Soluk Taşı adlı öyküyü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 72. İnsan İnsanın Zehrini Alır - Nilgün Bıyıklı2019/05/27
  Nilgün Bıyıklı'nın İnsan İnsanın Zehrini Alır adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 73. Yağmurun Sesini Dinle - Kemal Sayar2019/05/26
  Kemal Sayar'ın, Yağmurun Sesini Dinle adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 74. Trafik Kazası Sonuç Bir Sanatçı - M. Emin Kazcı2019/05/25
  M. Emin Kazcı'nın, Trafik Kazası Sonuç Bir Sanatçı adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 75. Şüphe - Özlem Nur Tan2019/05/24
  Gelecekten beyin Öyküleri adlı kitaptan Özlem Nur Tan'a ait, Şüphe adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 76. Sarı Yıldız Mavi Yıldız - Selvigül Şahin2019/05/24
  Selvigül Şahin'in, Sarı Yıldız Mavi Yıldız adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 77. Semaver - Sait Faik Abasıyanık2019/05/23
  Sait Faik Abasıyanık'ın Semaver adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 78. Rayların Sesi - Kemal Tahir2019/05/22
  Kemal Tahir'in Rayların Sesi adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 79. Pandomima - Samipaşazade Sezai2019/05/21
  Samipaşazade Sezai'nin Pandomima adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 80. Otlakçı - Memduh Şevket Esendal2019/05/20
  Memduh Şevket Esendal'ın Otlakçı adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 81. Muhayyer - Ramazan Dikmen2019/05/19
  Ramazan Dikmen'in Muhayyer adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 82. Güneşli ve Sıradan bir Eylül Sabahı - Nilgün Bıyıklı2019/05/18
  Nilgün Bıyıklı'nın Güneşli ve Sıradan bir Eylül Sabahı adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 83. Kaya Bakkaliyesi - Şermin Yaşar2019/05/17
  Şermin Yaşar'ın Kaya Bakkaliyesi adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 84. Kar Yağarken - Halit Ziya Uşaklıgil2019/05/16
  Halit Ziya Uşaklıgil'in, Kar Yağarken adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 85. Her Sabah Paris - Fatma Barbarosoğlu2019/05/15
  Fatma Barbarosoğlu'nun Her Sabah Paris adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 86. Hayatın Kendini Tanıttığı Saatler - Tarık Tufan2019/05/14
  Tarık Tufan'ın Hayatın Kendini Tanıttığı Saatler adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 87. Hayretengiz Suphi Bey - Nilgün Bıyıklı2019/05/13
  Nilgün Bıyıklı'nın Hayretengiz Suphi Bey adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 88. Gönül Gözü Roman 1. Bl - M. Ali Bakici2019/05/12
  M.Ali Bakici'nin biyografik romanı Gönül Gözü'nü 3 bölüm hâlinde Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinliyorsunuz. (1/3)
 89. Gönül Gözü Roman 2. Bl - M. Ali Bakici2019/05/12
  M.Ali Bakici'nin biyografik romanı Gönül Gözü'nü 3 bölüm hâlinde Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinliyorsunuz. (2/3)
 90. Gönül Gözü Roman 3. Bl - M. Ali Bakici2019/05/12
  M.Ali Bakici'nin biyografik romanı Gönül Gözü'nü 3 bölüm hâlinde Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinliyorsunuz. (3/3)
 91. Gecenin Gecesi - Hasan Ali Toptaş2019/05/10
  Hasan Ali Toptaş'ın Gecenin Gecesi adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 92. Eskici- Refik Halit Karay2019/05/10
  Refik Halit Karay'ın Eskici adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 93. Elli Kuruş - Orhan Kemal2019/05/10
  Orhan Kemal'in Elli Kuruş adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 94. Efrasiyabın Hikayeleri'nden bir bölüm - İhsan Oktay Anar2019/05/10
  İhsan Oktay Anar'ın, Efrasiyabın Hikayeleri adlı romanından bir bölümü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 95. Diyet - Ömer Seyfettin2019/05/10
  Ömer Seyfettin'in Diyet adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 96. Bir ve Hep - Sadık Yalsızuçanlar2019/05/10
  Sadık Yalsızuçanlar Bir ve Hep adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 97. Beyaz Altın - Sait Faik Abasıyanık2019/05/10
  Sait Faik Abasıyanık'ın Beyaz Altın adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 98. Gaz Sobası- Sait Faik Abasıyanık2019/05/10
  Sait Faik Abasıyanık'ın Gaz Sobası adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 99. Babam O Yağmurlu Günü Hiç Unutamıyor - Cihan Aktaş2019/05/10
  Cihan Aktaş'ın Babam O Yağmurlu Günü Hiç Unutamıyor adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyelim
 100. Adak - Nilgün Bıyıklı2019/05/10
  Nilgün Bıyıklı'nın Adak adlı öyküsünün Nisan Kumru seslendirmesi ile dinleyin
 101. Müzayede - Sibel Eraslan2019/05/08
  Sibel Eraslan'ın Babam İçin Beyaz Bir Kugu adlı öykü kitabından Müzayede adlı öyküyü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 102. Ayan - Necdet Subaşı2019/05/08
  Necdet Subaşı'nın Ayan adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 103. Asfalt Yol - Sabahattin Ali Sesli Öykü2019/05/07
  Sabahattin Ali'nin Asfalt Yol adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin
 104. Dülger Balığının Ölümü - Sait Faik Abasıyanık (Öykü)2019/05/06
  Sait Faik Abasıyanık'ın Dülger Balığının Ölümü adlı öyküsünü Nisan Kumru'nun seslendirmesi ile dinleyin.
 105. İki Küçük Altın (Nisan Kumru)2019/05/05
  Spiker Nisan Kumru'nun seslendirmesiyle "İki Küçük Altın" adlı öykü.
Sesli Kitap (Nisan Kumru)
http://nisankumru.com
Sesli kitap
Bu sayfa, 05/08/2019 tarihinde yayınlanmış, 11/16/2019 tarihinde güncellenmiş ve 1083 defa görüntülenmiştir.
Oyla!
Abonelik Bilgisi
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: Tomry28, elfaubermiche, nrinnseym, durur, mustafa72,
Son Oturumlar: