Görüntülenme: 50370
Sohbetimsi
2014/02/28 15:07 - Güncelleme: 2014/03/15 17:57
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

efenim herkese öncelikle hayırlı cumalar diliyorum! yüce yaradan dualarınızı amellerinizi aracısız katına direk ulaşan dualardan eylesin! öbür alemde efendimiz sallalahualeyhiveselleme komşu olmayı onun imanından 1 damlacık zerrecikte olsa imanı yaşamayı bizlere nasibimüeser eylesin!

bugün şunu anladım avrupanın gayesi bizi kendi safına çekerek giyimimizi kültürümüzü inancımızı elimizden almak değilmi? nerde kaldı bizim atalarınmızın savaşı din uğruna akan kanlar nerede? onlar bizsek bu dine mensup bizsek biz kimiz arkadaşlar söyleyin bana kimiz biz?
bu sinirle bundan sonra siteye fazla yazmamaya karar verdim listede 1 yığın mesajım var sizi sıkmak rahatsız etmek istemem ama ben halimize kızıyorum hep birilerine 1 topluma acaba bize neder diye özeniyoruz.

allahrızası için söyleyin niçin kendimiz için yaşamıyoruz yarınımızı kurtarmak için niye yaşamıyoruz?
ben 5 vakit namaz kılan biri değilim ama kılanı başımın üstünde taşırım kılmayıda allahtan isterim sadece isterim tembel olmasam.

anlayacağınız değerli doslar kendimden, yaşadığım dünyadan, etrafımızdaki robotlaşmış düzenden, kısacası herşeyden tiskindim ama kendimi bu iğrençliklerden sıyırıp atamıyorum kalbim mühürlü yapmak istemek yapmanın yarısı ama kalpten isteyemediğimdenmidir bilmiyorum ama olmuyo.

en basidi 1 müdür karşımızda dikildiğinde esas duruşa geçiyor önümüzü ilikleyip put gibi duruyoruz peki allaha karşı resulune karşı evliyaya enbiyaya karşı saygımız varmı bence yok.

neolur bana duaedin 1 gerçek tokat gibi kalbime insin yüzüme demiyorum kalbime ceset olup çürüyecez sorası yok değilmi nah yok asıl iş ondan sonra geliyo hazırmısınızsonrasına?

değerli arkadaşlar ben uzun 1 süre yazmıycam rahatsız ettimse sizleri hakkınızı helal ediniz kendinize iyi davranın allaha emanet olun islamı gerçek yaşayanlardan olun ölümü yastığınız altında kalkıncada karşınızda bilin. ölüm korkusunu iliklerinize dek yaşayın unutmayın onun varlığını. esen kalın değerli doslar.

 

Sohbetimsi
2014/03/14 13:11
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

saygı dğer doslarım yine komik 1 okadarda trajik 1 anımla daha sizlerle olmaktan gurur duyuyorum!
otobüs durağında bekliyorum yanıma 1 çocuk geldi oturdu yaşı 15 14 falan neyse biraz sessizlikten sora çocuk birden abi sana bişey sorabilirmiyim diye atıldı bende tabi buyur ne demek sorabilirsin dedim.
abi beni yanlış anlamassan merak ettiğim bişey var deyince söyle nedir dedim. abi hani sen görmüyosunya yemek yerken ağzının yerini nasıl buluyosun?
yorum sizin artık ne dersiniz gülermisiniz ağlarmısınız bilmiyorum ama benim ilk dediğim düşündüğüm şey şu oldu:
ulan yuh artık bukadarda olmaz bukadarıda cahillik çocukta olsa cahillik dedim.
bunun gibi nice soru ağlayınca gözünden yaş geliyomu hatta biraz daha ahlaksızlığa inip sizin nasıl çocuğunuz oluyo diye soran saçma sapan zihniyetler.
ama inanın artık hiç birine aldırmıyorum ahlaksız dedimya meclisteki lokman ayvayı bile bu tür sorularla rezil ettiler maskara yerine koydular ama ağızlarının payını verdi o . terbiyem musade etmez.

Sohbetimsi
2015/05/29 18:30
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

değerli doslar öncelikle hepinize selam saygı en derin muhabbetlerimi sunuyorum sayın birginle sizler için bomba gibi 1 enlem ve boylam hazırladık sağolsun bizi ağırladı ikramlarını eksik etmedi ve iyi 1 söyleşi oldu umarım keyifle dinlersiniz kendisine huzurlarınızda sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve iyki var diyorum enlemve boylam mayıs sayısı içinde yorumlarınızı bekliyorum kendinize iyibakın allaha emanet olun saygılar değerli doslar.

Sohbetimsi
2015/05/30 0:18
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

tekin06 azminize hayran kaldım en sonunda kayıt yapılmış..bakalım bizde heyecanla bekliyoruz.

Birgin bey belki birgün bizimle de kayıt yapar :))

Bu arada Pelin Çift'in Habertürkte sunduğu "Öteki Gündem" programını başka biri sunmaya başlamış.Performansını pek beğenmedim.

01
Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: Gundzilla, Ebenin, guest3, guest2, guest1,
Son Oturumlar: