Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 54019
Sohbetimsi
2014/02/28 15:07 - Güncelleme: 2014/03/15 17:57
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

efenim herkese öncelikle hayırlı cumalar diliyorum! yüce yaradan dualarınızı amellerinizi aracısız katına direk ulaşan dualardan eylesin! öbür alemde efendimiz sallalahualeyhiveselleme komşu olmayı onun imanından 1 damlacık zerrecikte olsa imanı yaşamayı bizlere nasibimüeser eylesin!

bugün şunu anladım avrupanın gayesi bizi kendi safına çekerek giyimimizi kültürümüzü inancımızı elimizden almak değilmi? nerde kaldı bizim atalarınmızın savaşı din uğruna akan kanlar nerede? onlar bizsek bu dine mensup bizsek biz kimiz arkadaşlar söyleyin bana kimiz biz?
bu sinirle bundan sonra siteye fazla yazmamaya karar verdim listede 1 yığın mesajım var sizi sıkmak rahatsız etmek istemem ama ben halimize kızıyorum hep birilerine 1 topluma acaba bize neder diye özeniyoruz.

allahrızası için söyleyin niçin kendimiz için yaşamıyoruz yarınımızı kurtarmak için niye yaşamıyoruz?
ben 5 vakit namaz kılan biri değilim ama kılanı başımın üstünde taşırım kılmayıda allahtan isterim sadece isterim tembel olmasam.

anlayacağınız değerli doslar kendimden, yaşadığım dünyadan, etrafımızdaki robotlaşmış düzenden, kısacası herşeyden tiskindim ama kendimi bu iğrençliklerden sıyırıp atamıyorum kalbim mühürlü yapmak istemek yapmanın yarısı ama kalpten isteyemediğimdenmidir bilmiyorum ama olmuyo.

en basidi 1 müdür karşımızda dikildiğinde esas duruşa geçiyor önümüzü ilikleyip put gibi duruyoruz peki allaha karşı resulune karşı evliyaya enbiyaya karşı saygımız varmı bence yok.

neolur bana duaedin 1 gerçek tokat gibi kalbime insin yüzüme demiyorum kalbime ceset olup çürüyecez sorası yok değilmi nah yok asıl iş ondan sonra geliyo hazırmısınızsonrasına?

değerli arkadaşlar ben uzun 1 süre yazmıycam rahatsız ettimse sizleri hakkınızı helal ediniz kendinize iyi davranın allaha emanet olun islamı gerçek yaşayanlardan olun ölümü yastığınız altında kalkıncada karşınızda bilin. ölüm korkusunu iliklerinize dek yaşayın unutmayın onun varlığını. esen kalın değerli doslar.

 

Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: 0baki1, FF656, efecan, ForumPolisi, lcam,
Son Oturumlar: