Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 0
VOA Special English
2009/11/10 13:21
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)
Bir çok güzel kaynağa rahatlıkla ulaşabildiğimiz bu sitenin, değerlendirildiğinde hakikaten çok faydalı olduğunu defalarca dile getirmişizdir. İngilizce çalışma imkanı da bu faydalardan biri.

Asıl konuya döneyim. Birkaç gün içinde tekrar intermetim olacak inşallah. Düzenli bir şekilde burdaki podcastlerı dinlemeyi ve üzerinde çalışmayı düşünüyorum. Bu konu hakkında düşünürken şöyle birşey geldi aklıma: Bu tür çalışmaları yalnız yürütmek istikrar açısından biraz zor olabiliyor. O yüzden iki üye arkaşa burdaki programı birlikte takip etmeyi önereceğim.. Tabi ki herkes kendine uygun zaman diliminde çalışacak :) Aynı saati tutturamayacağımıza göre :)Seviyeler de farklı olabilir. Bu, o kadar önemli değil. Önemli olan düzenli bir şekilde ilerleyebilmek.

Evet, bu programı birlikte takip edebileceğimi düşündüğüm şanslı :D iki arkadaşı açıklıyorum: Z.SARI ve deniz_mavidir  :))

Değerli Z.SARI, nasıl olsa hep hareketlisin, aktivitelerin arasına bunu da katabilirsin di mi? :) Senin hiperaktifliğine güveniyorum :D

Ve değerli deniz_mavidir, bir süredir sesin pek çıkmıyor ama yine de böyle bir teklifi kabul edebileceğini düşünüyorum. Derslerin sıkıştırabilir seni arasıra ama yine de bunu da katarsın araya ha, olmaz mı? :)

Allah'ım başka nasıl bir ikna metodu kullansam acaba :D

Bakın eğlenceli olacak, başımızda dikilecek bir hoca yok, karın ağrısı yapacak sınavlar da yok. Oh ne ala, ne güzel. Kendimize göre bir rota belirliycez tabi. Onu siz, evet ben varım dedikten sonra mailleşerek ayarlarız. Bu sayfayı öyle çok işgal etmek olmaz di mi :) Sonrası kendi aramızda. Sonra m1gin demesin, kardeşim bize ne sizin bugün neyi dinlediğinizden... Falan, filan işte :D
Yok demez de :) yine de biz yerimizi bilelim arkadaş :D

Hasılı cevaplarınız bekliyorum, olumlu ya da olumsuz. Z.SARI çabuk cevap verir de deniz_mavidir'in bu mesajı hemen görebileceğini pek sanmıyorum. Hmm, o zaman son cevap verme tarihi...:) bu cuma, yani 6 Kasım diyelim ki cevap gelmezse ona göre hareket ederiz.

Cevaplarınızı bekliyorum,
Görüşmek üzere...
Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: mutluslave, osmany, birogretmen, dursoft, meltemaydee1,
Son Oturumlar: