Görüntülenme: 90369
Yanıt: Kar Altında Hüzün Denemesi
2012/02/11 15:35
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! 6.5 (1 oy)

aleykumselam epsilon:) vayyy vayy epsilon gelmiş:) hanimiş hanimiş:) küçük bebek sver gibi:)

ben teşekrr edrim mbirgin.bana anlayışlı demişsssiniz ummanda nasıl yanlış anlamış doğrusu anlayamadım anlayışlı demek senin anlayışsız olduğun demek falan değilki estafurullh konu kapanmış ben yine açmiyim en iyisi neticede yanlış anlaşılmalar olmuş gönüller bir olsun efenim:):)

pinna hoşgeldin burayı keşfetmen güzel bişi:) umarım faydalanırsınız.bende bilahi müzik araken birkaç sene önce burayı bulmuştum grup yeniçağ dinlerken ve hemen hemen hemen üye olmuşdum:):):)

bi dakika bi dakika epsilon demişki bırakdığım gibi sıcak burası:) burayı sıcak bırakarakmı gittin epsilon hay Allah ben hiç farkında değilim yahu:):)

epsilon bütün msjları okuyamamışta ama ama ama okuma zaten:) yaşasın ben sana öyle kartopları attımki hazanide bana yardımcı oldu:):) ummanada atmışdım:)

umman krıstal bir vazo muamelesi görmek asla istemezmiş:) o muameleyi kim yapıyoki aaaa:):) valla ben yapmıyorum tahmin ettiğim kadarıyla eleştiriye açık birisi umman ben eleştirim o zaman:)

eleştirimmi umman ama sonra.umman ben herzaman eleştiri kartopu saldırısından yanayım sana:):) şaka şaka:)

Allaha emanet olun

 

Sığınak Tespiti
2012/02/12 11:12
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Demek bundan böyle, Hücum Marşı eşliğinde kaleme alacaksınız dizelerinizi, öyle mi ey umman
O halde ben de zaman kaybetmeden etrafı kolaçan edeyim... Ki, lazım olduğunda kaçacak deliklerin yerlerini tespit edip aklıma not edeyim.  :)

Bizlerden de sizlere selam olsun ey pinna. İlginiz ve güzel cümleleriniz için müteşekkiriz... Safalar getirdiniz.
Hmm... Demek siz de Kemal Ayyıldız'ı ve onun enfes sunumuyla bize armağan ettiği "Düşünen İnsanlar İçin" bölümlerini dinleme ayrıcalığına sahip olan değerli kimselerdensiniz... O halde, bir kez daha hoş geldiniz. 

"Sıradışı Bir Abdest" yazısnı sonuna kadar okudunuz demek...  Sağolunuz... Ancak çok uzun değildi sanki. 
Ama konudaki tüm yazılanları kastediyorsanız, o zaman başka tabi. :)

Ha sahi! Ben bu anımı "Enlem ve Boylam 12 (Ağustos 2009)" bölümünde seslendirmiştim.
Vay be! 3 sene olmak üzere. Oysa, daha birkaç ay önceki bir anı gibi geliyordu bana. Zaman su misali akıp bitiyormuş gerçekten de...
Daha günler önce 5 lt su almıştım. O da bitmek üzere... Ne zaman içtim ben onu, onu da anlamadım? 

denizz, anlayışlı olmanın gereğini yapmış ve kapanan konuyu açmamış. Aferin denizz! :)

Sizlere de selam olsun, ey epsilon

Aa! O da ne!? Bir yerlerden Hücum Marşı sesleri mi duyuyorum ne? 
İyisi mi ben sığınağa atlayayım hemen. :P

Bu mesaj, m1gin tarafından, 12.02.2012 11:38:18 itibariyle düzenlenmiştir.
İngilizce kelime ezberleme oyunu: vav.mbirgin.com
Hücumm
2012/02/12 19:53
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! 7.5 (1 oy)

mbirginden de aferin almışım yaşasınn oleyy:):)

heyyytt bee yettimm :)

mbirgin sen sığına geç ben dışarda beklerim:)

la la la la laaa laa la hucümmmm hucüm

umman hucüm başlığında kaleme alıcak yazılarını ben direk hucüm edicem

hucüm marşı beni güldürdü:) hucuma gecesim geldi hemende:):)

Rabbimde sizleri güldürsün :):)

eyy mbirgin siz çok yaşayın emi:)

bugün mbirginin görüntülü hayvanlarla nasıl konuşulur izledim çok güzeldi çok başarılı ve epeyce güldüm

mbirgin çok başarılısınız rabbim yolunuzu açık etsin işiniz rast gelsin herdaim efenim.aslında bu yorumu yanlış yere yazdım ama neyse mbirgin bana kızmaz

Bu mesaj, denizz tarafından, 12.02.2012 20:06:23 itibariyle düzenlenmiştir.
Tşkkrlr
2012/02/15 9:24
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

 Merhabalar,

Hoşbuldum denizz,m1gin..Nasılsınız? Dilerim herkesin sağlığı,sıhhati,keyfi yerindedir.Ben yine burdayım..Ve de keyfim yerinde çünkü sizlerle aynı frekansta olmak güzel 

Şimdilik hoşçakalın...Görüşmek dileğiyle...

 

Gecikmeli Hücum Denemesi
2012/02/25 18:35
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Selamün Aleyküm

Sevgili denizz ve mbirgin

Aslında konu sizin açınızdan kapanmış görünüyor ancak hücum marşını dinleyince içimden bir ses 'bu konu senin için kapanmış olamaz, sakın korkupta kaçtı demelerine izin verme' dedi.

'Artakalanlarda' epsilon un düştüğü duruma düşmek istemem doğrusu.

İşte buradayım! Ancak size atabilecek kar toplarım yok.Menüde içine su doldurulmuş balonlar var. Tercih edermisiniz?

Eleştirye açık olduğumu yineliyorum.

Demek denizz de hücum marşından etkilenmiş ve hücuma hücumla karşılık vereceğini ilan etmiş.

Sevgili mbirgin, onca zamandır sığınakta değildiniz inş. 

 Aleyküm selam umman  Siz Epsiloncağızın çok kötü durumlara düştüğünü mü sanıyorsunuz  korkup kaçtığını filan  ya da size öyle mi söylediler?? ah bu dış mihraklar ah   hep bu m1gin ve çetesi değil mi??

Artakalanlar cephesi inanılmaz eğlenceliydi, m1gin ve denizz çok ağır kayıplar verdi o cephede. abheri ile birlikte kırdık geçirdik . ben hem (her hafta gidip gelmek suretiyle) İstanbul'da zorlu bir seferdeydim hem de burayı idare ediyordum  yoruluyordum ama asla pes etmedim bilmelisiniz. Fakat artakalanlara yansımayan ve sohbetimside kaybolup giden bir konuşmada "yenilmiş sayılsam dahi ben bu savaştan çekiliyorum" diyen m1gin oldu. öhöömm o ksımları pek hatırlamak istemesem de bana bir kardeş kazandırdı Allah razı olsun.

 Artakalanlar müthiş eğlenceli bir cepheydi tıpkı burası gibi. hatta şimdi burayı takip etmek benim için daha eğlenceli  geliyordu taaa ki 

"'Artakalanlarda' epsilon un düştüğü duruma düşmek istemem doğrusu."

yazınızı okuyana kadar  o an nasıl gaza geldiğimi hatırlamıyorum kendimi oturum açmış ve cevap yazarken buldum  işte cevabın özü de zaten şu ki "artakalanlar iyiydi hoştu miadı doldu kapandı ancaaakkkk epsilon kanının son damlasına kadar savaştı asla yılmadı, yılmazdı"

Allahhıımmmm arkadaşlar siz de arkadaki marşı duyuyor musunuz? nedir yaaa sevgili ummanın m1gin açtığı cephede savaştığı yetmiyormuş gibi bir de ben mi yeni bir cephe açacak ve onu yoracağım?? hayır hayır hiç öyle değil. ben sadece bilsin istedim  

böyleyken böyle :) m1gin denizz siz de sakın öldüm sanmayın e mi  

sağlıcakla kalın 

 

Yanıt: Kar Altında Hüzün Denemesi
2012/02/27 0:34
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! 7.5 (1 oy)

Hoşgelmişsiniz sevgili epsilon

Mbirgin ve çetesi mi? Bu çok tartışılacak bir söz olmuş.

Mbirgin ve denizz sizin korkup kaçtığınızı felan söylemiş değiller, yanlış anlaşılmasın!

'Artakalanlarda epsilon un düştüğü duruma düşmek istemem doğrusu' dan kastım şu idi.Hani bir süre cevap yazamamıştınız (zannedersem teknik sorunlardan dolayı). İşte o zaman korkup çekildiğiniz düşünülmüştü (yanlış hatırlamıyorsam). Bu bölümde benim başıma gelenler de biraz bunu anımsatıyor. Aslında mbirgin ve denizz den korkup kaçtığıma dair bir yazı okumuş değilim ama belki zihinlerde kıyı köşelerde saklanan düşünceler vardır (olabilir).

Ama iyi ki yazmışım yoksa sizi buralarda göremeyecektik.

Bu arada kanının son damlasına kadar savaşanlar şehitler oluyor değil mi? Bu durumda aslında siz ölmüş olduğunuzu mu ima etmeye çalışıyorsunuz? Ve  nedense bendeniz 'artakalanlar' ile ilgili yaptığım durum değerlendirmesinde sizi yenilmiş gördüğümü hatırlıyorum.

Demek yorulmayayaım diye bana karşı cephe oluşturmuyorsunuz? Sağolunuz da 'ben sadece bilsin istedim' derken bir yandan da işaret parmağınızı sallamıyordunuz değil mi?

Siz de sağlıcakla kalınız.

Kar Topları:):)
2012/03/03 22:48
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

selamunaleykummmmm:):)

hey hey ben denizz geldim:):) dışarda varya nasıl kar yağıyo Allahım ne güzel ya insanın bakıp teffekkür edesi var rabbim ne güzel yağdırıyo ne güzel yapıyo ya onun her işi güzel..

ya buraya karın yağması yazmama sebeb oldu deimdendir penpereden izliyodum karı kardeşimle çıkıp kartopu oynayasım geldi ama umman ve epsilon burdayken gitmedim kar topu oynamaya heyyyy ummann heyy epsilon varmısınız benlen kartopuna haaa ne dersiniz

Allahım şu arkadaki marş beni daha bi heycanlandırdı siper alınn kar topu geliyooo kar yumuşak acıtmaz korkmayın ey epsilon ve umman:):) ama ben acımasından yanayımda neysene:):)

mbirgin sen kar topu yap bana ver bende onlara atıyım ha ne dersin benim ellerimden büyük olmaz:):) böyle koca koca toplar olsun

all epsilon al umman:):)

ve epsilon ahhh epsilon ahhh aslında yazcaklarım çoktuu ama ama ama şuan gitmem lazım:)

kar toplarınız hazırda haa ona göre yani:):)

 

Ve Aleyküm Selamm Sevgili Denizz,

Hoşgelmişsiniz!

Demek oralara kar yağıyor? Ne Güzel!

Maalesef buralarda kar yok. 85 lik dedemin çobanlık yaptığı dönemlerde öğrendiği bilgilere göre; eğer bu ay içinde kurt postunu kurutacak kadar güneş olursa yaz mevsimi yaklaştı demekmiş.Ve geçen günler oldukca güneşliydi. Yani buralara artık kar düşecek gibi görünmüyor.Siz karın tadını çıkarın, biz hayalini kuralım..

Atacağınız kar toplarına nasıl karşılık verebilirim diye düşünüyorum.Belki attığınız kocaman kartoplarını havada yakalayıp, erimesine izin vermeden hızlıca geri gönderebilirsem 'bir kartopu savaşı' gerçekleşmiş olabilir. Aksi halde içine yağmur suyu doldurulmuş baloncuklarla idare etmek zorunda kalacaksınız.

 

hoşbulduk sevgili umman:)

dedenizde ne güzel söylemiş kurt postu kuruyana kadar güneş varsa yaz geldi demekmiş:)

aslında o güneşden burdada var ama rüzgar fena halde bi kar yağıyo bi rüzgar hafifde bi güneş rabbimin hikmeti işte dört mevsimi bi anda yaşatıyo.

kusura bakmayınız değerli umman ama kar topları size olduğu gibi gelmicek üzgünüm ya üzerinizde toz olucak yada size çarpıcak:)

haa içi yağmur dolu su baloncuklarda bana gelmez ben epsilonun arkasına geçerim ona patlar ıslananda o olur hem o olmasa bile bende o baloncukları tutar geri size atabilebilebilririmmm:):)) tabi tutarsam:) böylece bi su savaşı olmuş olur:):)

Kar Topundan Su Dolu Baloncuklara
2012/03/07 1:24
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Sevgili  Denizz,

Epsilon un ardına saklanabilmeniz için onun sizin safınızda olması gerekmez mi?

Durun bakalım, belki de epsilon bendenize yakın durur.

Su savaşına dönüşmeye başlayan mücadelede sizin için üzülmeye başladım.Zira su dolu baloncukların size isabet ettiği noktalardan buzdan sarkıtlar oluşacaktır.Malum bulunduğunuz ortamda hala soğuk kış havası hakim imiş.

Allah sizi soğuğun etkisinden korusun, bizi de sizin kartopu ve su baloncuklarınızdan..  

değerli umman

evet biliyorum epsilon benim safımda değil arkasına saklanmam içinde safımda olması gerek

fakat ben arkasına saklanmak değilde gelen su baloncuklarının önüne epsiolunu tutup atıcam:)

evet buralar hala çok soğuk.herkeste bir grip bir soğukalgınlığı rabbime çok şükür tabi sonsuz şükürler olsun mevlama.

bak bak bak aklıma ne getirdin sevgili umman:) bana atacağınız su baloncuklarından  buzdan sarkıtlar oluşucak ya işte bende o buz sarkıtlarını size iade edicem böylelikle onlar daha acıtır daha sert bi şekilde olur:) ( ne acımasızım demi ama ama ama)

tabi o buzullar size gelene kadar erir gider sizde böyle olunca yanınızdan dahi geçmez efenim.

Allah hepimizi soğukların ve her türlü kötülüklerden korusun muhafaza etsin teşekkr ederim Allah razı olsun. dilerim herşey gönlünüzce olur sevgili umman.

hakkınızı helal edin inşaallah.yüzünüzün her daim gülmesi dileği ile Allahıma emanet olun....

 

Tesekkür-tebessüm-tefekkür
2012/03/09 22:15
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Bazi yorumlari daha önce okusam da, foruma giris yapmadigim icin cevap yaz/a/madim ama adeta üzerimde bir yük gibiydi, cevap yazamamis olmam.

Hücum marsi cok hos olmus :-) insani costuruyor adeta. Kar toplari havada ucusmustur/ucusur...

Unutmadan; foruma hos geldiniz pinna. Üyeliginiz hayirli olsun insAllah.

Veee; yazilan bütün yorumlar icin can-i gönülden tesekkür ederim. Okumak oldukca keyifliydi. Hem tebessüm ettirdiniz, hem de tefekkür... Rabbim razi olsun sizlerden. Hala kar varsa oralarda, keyfini cikarin derim.

 

01
Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: enverk.24, Vusal, kalebet, repobet, talheitzmcris,
Son Oturumlar: