Ve Enlem ve Boylam'ın bu 137. bölümünde, İngilizce ve Türkçe karşılıklarıyla özlü güzel sözlere yer veriyoruz. Dinlemek için: Enlem ve Boylam 137 (Ocak 2020)
Enlem ve Boylam'ın bu 136. bölümünde, Emekli Kur'an-ı Kerim öğretmeni Abdullah Akkaya'yı konuk ediyoruz. Programda, Kur'an-ı Kerim tilavetinin yanısıra, içki, kumar, piyango, yeni yıl, noel, hurafe, batıl inançlar gibi birçok hususa değinilmiştir.
Ve Enlem ve Boylam'ın bu 135. bölümünde, İngilizce ve Türkçe karşılıklarıyla veciz ve yer yer motive edici özlü sözlere yere veriyoruz. Dinlemek için: Enlem ve Boylam 135 (Kasım 2019)
Enlem ve Boylam'ın bu 134. bölümünde, İngilizce'deki şarta bağlı cümleler (Conditionals / If Clauses) konusunu işlemeye devam ediyoruz. Dinlemek için: Enlem ve Boylam 134 (Ekim 2019)
Enlem ve Boylam'ın bu 133. bölümünde, İngilizce'deki şarta bağlı cümleler (Conditionals / If Clauses) konusunu işlemeye devam ediyoruz. Dinlemek için: Enlem ve Boylam 133 (Eylül 2019)
Enlem ve Boylam'ın bu 132. bölümünde, İngilizce'deki şarta bağlı cümleler (Conditionals / If Clauses) konusunu işlemeye başlıyoruz. Dinlemek için: Enlem ve Boylam 132 (Ağustos 2019)
Ve Enlem ve Boylam'ın bu 131. bölümünde, İngilizce ve Türkçe karşılıklarıyla veciz ve yer yer motive edici özlü sözlere yere veriyoruz. Dinlemek için: Enlem ve Boylam 131 (Temmuz 2019)
Ve Enlem ve Boylam'ın bu 130. bölümünde, bazı İngilizce kalıp ifadelere ve örnek cümlelere yer veriyoruz. Dinlemek için: Enlem ve Boylam 130 (Haziran 2019)
Ve Enlem ve Boylam'ın bu 129. bölümünde, İngilizce konuşma pratiği (English Speaking Practice) yaptık. 10 yılı aşkın bir süredir Amerika'da yaşayan Mehmet Çoğal'ın konuk olduğu bu bölümü, özellikle "English Speaking" yeteneğini geliştirmek isteyenlerin faydalı bulacağı kanısındayız.
Ve Enlem ve Boylam'ın bu 128. bölümünde, İngilizce konuşma becerimizi nasıl geliştirebileceğimizi konuştuk ve İngilizce konuşma pratiği yaptık. Yıllardan beri Amerika'da bulunan Mehmet Çoğal'ın konuk olduğu bu bölümü, özellikle "English Speaking" yeteneğini geliştirmek isteyenlerin faydalı bulacağı kanısındayız.
Ve Enlem ve Boylam'ın bu 127. bölümünde, 10 yılı aşkın bir süredir Amerika'da bulunan Mehmet Çoğal ile İngilizce konuşma becerimizi nasıl geliştirebileceğimizi konuşmaya devam ettik. Özellikle "English Speaking" yeteneğini geliştirmek isteyen dinleyicilerin bu bölümü faydalı bulacağı kanısındayız.
Ve Enlem ve Boylam'ın bu 126. bölümünde, İngilizce konuşma becerimizi nasıl geliştirebileceğimizi konuştuk ve İngilizce konuşma pratiği yaptık. Yıllardan beri Amerika'da bulunan Mehmet Çoğal'ın konuk olduğu bu bölümü, özellikle "English Speaking" yeteneğini geliştirmek isteyenlerin faydalı bulacağı kanısındayız.
Ve Enlem ve Boylam'ın bu 125. bölümünde, Türkçe açıklamalı olarek örnek cümlelerle Complex Prepositions (Edatlar) konusunu olarak işlemeye devam ediyoruz. Daha çok yabancı dil sınavlarında karşımıza çıkan bu ifadeleri, eğlenceli yoldan öğrenmek isterseniz, bu bölüm tam size göre. :)
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 124. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Aralık 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 123. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Kasım 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 122. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Ekim 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 121. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Eylül 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 120. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Ağustos 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 119. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Temmuz 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 118. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Haziran 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 117. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Mayıs 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 116. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Nisan 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 115. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Mart 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 114. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Şubat 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 113. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Ocak 2018 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 112. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Aralık 2017 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 111. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Kasım 2017 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 110. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Ekim 2017 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 109. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Eylül 2017 itibariyle huzurlarınızdayız.
Merhaba değerli dinleyenler, yine yeni bir "Enlem ve Boylam "da, 108. "Enlem ve Boylam "da, "Envaiçeşit Müzik ve İçerik "le, Ağustos 2017 itibariyle huzurlarınızdayız.
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: 0baki1, FF656, efecan, ForumPolisi, lcam,
Son Oturumlar: