Görüntülenme: 161969

Ey mbirgin uzun zamandır sadece işitsel eserleri indirmek için bulunduğum sitede uzun zamandan sonra aklımı kurcalıyan bir soruyu sormak için yazıyorum.

Reklamlarla Para Kazanmak başlığını gördükten sonra sizin bahsettiğinizle tam olarak ilgili olmasada kurucusu olduğunuz www.mbirgin.com sitesinde düzenli  olarak google reklamlarının bulunduğunu gözlediğimzze göre sitenin ziyaretci trafiği google a reklam veren şirketleri memnun edecek seviyededir. Öncelikle günlük ortalama ziyaretçi sayısını ve reklamlar sayesinde aylık ne kadar kazancınız olduğu konusunda bizleride aydınlatırsanız.Bu tip belirli ziyaretçi toplayabileceğimiz ve insanlara faydalı olurken aynı zamanda para da kazanmayı düşündüğümüz site kurma düşüncemizde bize yardımcı olmuş olursunuz.

Tabi bu bilgiler sizin için özel olmayacaksa... :D

Saygı ve sevgilerimle iyi günler dilerim. 

Dokunu
2013/06/05 22:30
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Merhaba ebk123456,

www.mbirgin.com 'un reklam gelirini açıklamamı beklemiyorsunuz değil mi? :)
Öyle bir durumda değerli üyelerden yakamı zor kurtarırım sonra. 

Ancak bana pek dokunmayacak diğer sorularınızı yanıtlayabilir ve birtakım ipuçları verebilrim. :)

Şu sıralar, günlük ortalama ziyaretçi sayımız tekil olarak 3 bin civarlarında...

Google reklamları, Türkiye için önceki yıllardan çok daha kazançlı... Ayrıca istisnalar bulunmakla birlikte genel olarak daha kaliteli reklamların verildiğini söylemek mümkün.

Ortalama olarak bin sayfa gösterimi başına 0.5 ila 1 $ arasında kazanç sağlamak mümkün gibi.

İyiliği yayan internet siteleri kurmaktan geri durmayın... Zira bu tür sitelere çokça ihtiyaç var...

Başarılar...

İngilizce kelime ezberleme oyunu: vav.mbirgin.com
En Çok Güvenilir 10 Ptc Sitesi (2019)
2019/01/26 13:55 - Güncelleme: 2019/01/26 13:59
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

EN ÇOK GÜVENİLİR 10 PTC SİTESİ

Ptc Nedir?

Bu işe girişmeden önce kelimenin ne anlama geldiğini söyleyelim. PTC “Paid to Click” kelimelerinden oluşan bir kısaltmadır. Türkçede “Tıkla Kazan” anlamına gelmektedir.

Para kazanmak için pekçok iş kapısı varken işte bu da “daha kolay para kazan” mantığıyla yola çıkan gelişmiş bir sistemdir.  

Piyasada onlarca PTC siteleri varken ve bu iş imkanını sağlayan firmalarda bunlardan iyi gelir sağlıyorken ve hele ki bunlara zahmetsiz kazanç kapısı olarak bakılıyorken haliyle güvenilir olmayan, dolandırabilen SCAM dediğimiz pekçok PTC sitesi de türemiştir.

Uzun senelerdir internet aleminde var olan ve köklü kullanıcılarına büyük paralar vadeden bu sitelerden başlangıç olarak çok yüksek para kazanımı beklememenizi de öneririz.

 

Scam Nedir?

 

Scam kelimesi Türkçe de “aldatma” anlamına gelir. Kişilerin boşa emeklerini sömüren ve sonunda ödeme yapmayan sitelere denir. PTC siteleri yoluyla para kazanma hedefiniz varsa eğer SCAM site ibaresi gördüğünüz yerlere tekrar dikkatle bakın derim. Çünkü verilen emek dışında o siteye belli bir miktar paranızı da yatırdıysanız o paranızında site tarafından gasp edilmesi durumu da söz konusudur.

Ödemeler Nasıl Alınıyor ?

 

PTC sitelerinden çekilebilir oranda miktarlarınız oluştu. Şimdi de çekmek istiyorsunuz.

 

Kazançlarınızı PAYPAL (Paypal, kredi kartı kullanmadan, internet üzerinden güvenli alışveriş yapmanızı ya da istediğiniz kişiye sadece bir e-posta adresi aracılığıyla para yollayabilmenizi sağlayan, bir nevi online bankacılık sistemidir.) gibi e ödeme sistemleriyle çekebilirsiniz.

 

Kazancınızı PayPal, Payza, Payoneer veya çek ile de alabilirsiniz. Hesap tüm bu sitelerde ücretsizdir. Kazancınızı PayPal veya Payza'dan yerel banka hesabınıza çekebilirsiniz

NOT: PTC sitelerine kayıt olmak ücretsizdir.

Eğer uygun şekilde takip ederseniz ve uygularsanız, bu sitelere 30 dakikadan 1 saate kadar çalışarak ayda 200 dolardan fazla para kazanabilirsiniz.

 

2018'deki En İyi 10 PTC Sitesi

 

1. ClixSense

ClixSense, şüphesiz internet üzerindeki en güvenilir PTC sitelerinden biridir. ClixSense'ten para kazanmanın birçok yolu vardır. Sadece ClixSense üzerinde ciddi olarak çalışıyorsanız, bu web sitesinden Rs.8000-Rs.10,000 kazanabilirsiniz.

ÜYELERIN FAYDALARI:

 • Günlük olarak düzinelerce reklam görüntüleyerek kazanın
 • Kazançlarınızı tavsiye veya premium üyelikle çarpın
 • Tam teklifler ve anketler yaparak para kazanın
 • 10.00 $ 'a Kadar Günlük Ödüller Kazanın
 • Payza veya Payoneer ile Hızlı Ödeme

 

2. NeoBux

NeoBux size yüksek miktarda para kazanma şansı veriyor. Eğer aktif iseniz ve tüm kazanç yollarını kullanıyorsanız, sadece NeoBux'dan RS.100.000 veya daha fazla kazanabilirsiniz.

Herkesin PTC sitesi olduğunu ve üyelerine diğer PTC sitelerinden daha fazla ödeme yaptığını biliyor. Ayrıca NeoBux, birkaç yıl boyunca Alexa'da en iyi dereceye sahip PTC sitesi.

Faydaları :

 • Anında ödeme
 • Her gün bir çok reklam var.
 • Daha yüksek kazanç potansiyeli sunan çoklu yükseltmeler
 • CrowdFlower Görevleri, Coin teklifleri ve Pollfish anketlerini tamamlayarak diğer PTC / GPT sitelerinden daha fazla para kazanın. Aynı çaba için daha fazla para ödüyor.
 • Yükseltme için hiçbir ücret ödememe şansı veren tek PTC. Bir ödül olarak kazanabilir ve / veya Puan kazanabilir ve yükseltme için bunları değiştirebilirsiniz.
 • Günlük ödülleri 90,00 $ 'a kadar kazanın
 • Kiralanmış ve doğrudan yönlendirmelerinizden kazanabilirsiniz.
 • PayPal'ı kullanan çok az sayıda PTC / GPT sitesinden biri
 • PayPal veya Payza veya NETELLER veya Skrill aracılığıyla hemen ödeme alın.

 

3. PrizeRebel

Anketler alarak, farklı şirketlerden teklifleri tamamlayarak ve hatta çevrimiçi oyunlar oynayarak para kazanabilirsiniz. Raffles, Yarışmalar ve Şanslı Sayılar kazanarak para kazanmanın başka bir yolu var.

Daha fazla nakit istiyorsanız, Facebook, WhatsApp ve diğer yollarla arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza başvurarak PrizeRebel'e başvurabilir ve% 20 hayat boyu kazanç elde edebilirsiniz.

Madeni paralarla kazanırsınız ve her 100 jeton için 1 $ kazanırsınız. Kazancınızı PayPal, BitCoin veya hediye kartları ile alabilirsiniz.

 

4. Paidverts

Paidverts, NeoBux & ClixSense kadar eski olmasa da, hızlı bir şekilde yüksek ücretli PTC sitelerinden birinin güvenini kazanıyor. İnsanlar Paidverts üzerinde çalışarak büyük bir gelir elde ediyorlar. Konsept diğer PTC sitelerinden farklıdır.

Paidverts'a katıldığınızda, toplam 100 BAP Reklamını tıklayana kadar günlük 16 Bonus Reklam Puanı'nı (BAP) veya Etkinleştirme'yi tıklamanız gerekir. Ücretli reklamları, yalnızca 100 BAP reklamını tıkladıktan sonra almaya başlayacaksınız.

Ücretli reklamların değeri, ne kadar BAP biriktiğine bağlıdır. Yani mümkün olduğunca BAP kadar alın.

5. InboxDollar

Bu, uluslararası üyeler için başka bir güvenilir sitelerdir, ancak ABD ve İngiltere’den geliyorsanız, daha fazla anket ve teklif alacaksınız. InboxDollars'dan kazanabileceğiniz çeşitli yollar vardır.

Bu web sitesinden günde ortalama 100 ABD dolarından fazla para kazanan, günde 5-10 dakika çalışan çok kişi var.

 

PTC sitelerinde daha fazla kazanma ipuçları:

 1. Tüm reklamları sabit bir zamanda günlük olarak görüntülemeyi alışkanlık haline getirin.
 2. Yapabilirseniz premium üyelik için gidin.
 3. E-posta, Facebook, WhattsApp ve diğer yollarla olabildiğince çok kişiye bakın.

6. Scarlet-tıklamalar

Her bir reklam için 0,01 TL'ye varan yüksek ödeme yapan PTC sitelerinden biri. WhatsApp veya Facebook aracılığıyla arkadaş çevrenizdeki Scarlet tıklamalarını tanıtarak kazançlarınızı çoğaltabilirsiniz.

2 $ kadar düşük çekebilirsiniz. Ödemelerini Skrill, Payeer, Bitcoin üzerinden alabilirsiniz. Scarlet tıklamalarından daha fazla para kazanmak için satın alabileceğiniz 6 tür yıllık üyelik vardır. Web sitesinde SSS bölümünden daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

7. GPTPlanet

GPT gezegeninin tüm özellikleri Scarlet-clicks ile aynıdır. Ayrıca, herhangi bir kimseyi referans gösterememeniz durumunda her iki sitede de kiralık yönlendirme satın alabilirsiniz.

Burada minimum cashout 1 $. GPT gezegeninde profesyonel destek bulacaksınız. Reklamlardan başka, basit çevrimiçi görevler üzerinde çalışarak ve teklifleri tamamlayarak ödeme alabilirsiniz.

8. YouGetProfit

Tıklama başına 0.03 dolara kadar çıkabileceğin yüksek ödeme yapan bir PTC sitesi. YouGetProfit'i tanıtmak istiyorsanız iyi bir haber var. 2 tavsiye seviyesi satın alma komisyonu alacaksınız.

Minimum ödeme 2 $ 'dır ve istek üzerine anında ödeme alırsınız. PTC siteleri aracılığıyla büyük gelir elde etmek isteyen insanlar için mükemmel bir site.

9. Donkey Mails

Tavsiyeleri teşvik ederek para kazanmak isteyen insanlar için mükemmel bir site. Donkey mails 5 seviyeli yönlendirme geliri kazanabilirsiniz. Oyun oynayarak ve elle sörf yaparak ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Size 250 $ + günlük yeni teklifler ödeyebileceğiniz kayıt teklifleri vardır. Bitcoin, Payeer, SolidTrustPay, PerfectMoney vb. ile ödemeler yapılır.

10. FamilyClix

FamilyClix, toplam 400.000 üyesi olan, hızla büyüyen bir PTC sitesidir. Bugüne kadar 650.000'den fazla ödeme yapmışlar.

FamilyClix'te kazanmanın birçok yolu vardır. Tıklama ve tıklama tıklamanızdan 0,02 ABD dolarına kadar kazanın. Yönlendirme yükseltmesi başına en fazla 10 ABD doları alabilirsiniz.

 

01
Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: habib29, cemars87, balaban19, defci, maviada5,
Son Oturumlar: