Görüntülenme: 70029
Blog ve Site Tanıtımları
2011/10/14 0:40
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! 9,5 (1 oy)

Ne zamandır aklımda olan bir mesele hakkında yeni bir konu oluşturma niyetim vardı...
Çok sayıda değerli üyemizin, kendi kişisel blog yahut sitelerinin olduğunu biliyorum... İşte onları www.mbirgin.com 'da nasıl ağırlayabileceğimiz üzerine bir miktar kafa yormuş ve üyelerin kendi site ve bloglarını tanıtabilecekleri bir konunun oluşturulmasının hoş olabileceği sonucuna varmıştım. 

Hatta şayet yeterli bir ilgi ve katılım olursa, ödüllü bir blog yarışması dahi düzenleyebiliriz... Bu konu hakkında düşüncesi olan arkadaşların önerilerini bekliyoruz. 

Evet... Ve işte şimdi söz siz değerli üyelerin... Kendi blog veya sitenizi biz ve ziyaretçilerimizle tanıştırın hadi! 

İngilizce kelime ezberleme oyunu: vav.mbirgin.com
Made in Turkiye
2011/10/14 2:46
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Selam herkese,

MBirgin'e de cok tesekkur ediyorum boyle bir imkan sundugu icin. Ben sizlere, gectigimiz ay kurdugum, Amerika'da Turk urunlerinin yayginlasmasini amaclayan blogu tanitmak istiyorum:

http://madeinturkiye.blogspot.com/    adresinden ulasabileceginiz blog, ingilizce olmakla beraber her gecen gun daha da buyumekte. Sizlerin de -sayet Amerikada yasiyorsaniz- katkilarinizi bekliyoruz.

Leyli Kelâmlar
2011/10/14 11:45
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Bir teşekkür de benden Sayın M1gin 'e... Kendi şiir ve yazılarımdan oluşan bir site oluşturmama ve bunu burada sizlerle paylaşmama vesile olduğu için ...

Bu mesaj, m1gin tarafından, 14.10.2011 13:37:30 itibariyle düzenlenmiştir.
Naçizane
2011/10/15 20:21
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Ya yine mi teşekkür! :) Daha yeni yineleyerek teşekkür etmiştim m1gin'e 

Bizlere bloglarımızı tanıtma imkanı sunan değerli kardeşim m1gin, müteşekkirim...

Bende sevdiğim yazarlardan yazılar, şiirler ve sözler, ayrıca az da olsa naçizane sarfettiğim kelâmlardan oluşan bloğumu sizlere sunayım dedim...

Meydan-ı Cevher
2011/10/15 23:45
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Hani her gelen siteyi övdükten sonra sözü "ne kadar kaliteli isnanlar biraraya gelmiş" e bağlıyor ya işte  m1gin "haklısınız, bu sitede ne cevherler var bir görün" dercesine bir konu başlatmış ve ne iyi yapmış.

Sevgili abheri'nin sayfasını daha önce google dan bulmuştum :) yaa siz "ünsüzdüşünür" olduğunuzu sanıyorsunuz ama  pek de öyle değil :P o zaman hayran kalmıştım ve o dönemler ben de bir blog sahibi olayım istiyordum; sizin sayfanızı da görünce çok beğenmiş, benim sayfam da böyle olsa ne güzel olur demiştim. bu bir itiraftır :)

Ya leyl! size diyecek sözüm yok! çünkü söylyecek söz bırakmamışsınız.... Hani olmaz ama olur ya biri bu konuya göz atar da bloglara bakmadan geçer. Öyle bi hata yapmazlar ama bilsinler neden ve ne kadar güzel yazdığınızı.....

---------------Ya Leyl'in Hakkında---------------------

"Bazen kaybolmak istersiniz ..Hiç bilinmediğiniz o ilk ana geri dönmek...Sizin bile varlığınızdan haberiniz olmayan o yoklukla hemhal olmak istersiniz ölürcesine ... Ne çare ki ölümsüzlük nefesi dokunmuştur artık kakülümüze.Hep yeniden doğmak ,her seferinde küllerinden inşa olmak dilersiniz zamanın ırmağında...Eksilir ,çoğalır ,azalır ,bin türlü şekille yoğrulursunuz. Aslında olmasını istediğiniz tek şey vardır: bilinmek ...Haberdar etmek birilerini varoluşunuzdan .Çünkü ebedi olmak yakışıyor insana ...Çünkü gülümseyişine güneş toplayan aziz bir nefestir hayat .Bazen çok kısa ...Bazen bir andır hayat dediğimiz ...Ve bilmelidir birileri bizi ...Özlemelidir olanca yokluğumuzda .Dualarına katmalı ,ara sıra nemlenmeli gözpınarları ve sonra gülümsemelidir isminizin şenliğinde... Galiba ben sadece bunun için yazıyorum ... "

----------------------------------------------------------------

yorumumdur: "helal olsun size" :))

ve aleyküm selam compir, şükürler olsun Amerika'da değilim ama orada okuyan birkaç arkadaşımın mailine linki göndereceğim inşallah :) ellerinize sağlık ve Allah yardımcınız olsun :)

Güzel Bir Konu
2011/10/17 2:09
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Cok güzel bir konu olmus gercekten, tebrikler m1gin... Böyle bir konuyu üyeler neden düsünmemis acaba? :)

Sevgili epsilon'un satirlarina aynen katiliyorum ben de. Birkac cümle ilave etmeden de konuyu noktalamak istemiyorum.

Ben de sevgili abheri ablanin blogunu google üzerinden kesfedenlerdenim ve kendimi blogda bulur bulmaz paylasimlari okumaya baslamadan önce farketmis oldugum bir seyden dolayi kendisini takdir etmistim (ki, bu ayrintiyi kendisi isterse yazabilirim :)) paylasmis oldugu konular ve konulara uygun resimlerse ayri bir güzellikti. Dahasi sözleri düsünceye ün katarken, o mütevazi bir sekilde "ünsüzdüsünür" oldugunu söylüyor, düsünüyor,... hayran olmamak elde degil bence.

Ödüllü bir blog yarismasi olursa eger, simdiden birinciligi sevgili abheri abla hak ediyor, diyebilirim. Blogu olan diger üyelerimizin emekleri de takdire layiktir hic süphesiz ama abheri ablanin blogu bambaska :)

Simdiden konunun gidisatini, sonunu merak etmeye basladim...

Bu mesaj, hazani tarafından, 17.10.2011 02:11:02 itibariyle düzenlenmiştir.

Düşünen ve üreten olmak ne güzel ...Epsilonun "Helal olsun!" dediğini duydum,geldim .Teşekkürler efendim .Paylaşımınıza ...Abherinin bloğuna hayrandım zaten .Kocaman bir maşallah diyeyim hele .

Doz Aşımı
2011/10/17 22:35
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Ya yapmayın arkadaşlar bu kadar iltifat bir kaç beden büyük bana :)

Bu güzel düşünceleriniz için çok ama çok teşekkür ederim. Bir teşekkür de google amcaya :)

Sevgili epsilon hiç durma sende bir blog edin ve bizi yüreğinin güzelliklerinden mahrum etme bence. Değerli ya_leyl'in kalemini gördükten sonra yazıyorum demeye utanır oldum (benden de bir itiraf) :) Gönülden kutluyorum.

Hazani kardeşim iltifatın dozunu abarttıkça abartmış :) Bana da teşekkür etmek düşüyor.. Farkettiğin ayrıntıda istikrar gösteremedim son zamanlarda ama madem dile getirdin açıklamayı da sana bırakayım..

Daha ne diyebilirim ki, sağolunuz, varolunuz... İyi ki varsınız... 

Yalnız Değilsin Van
2011/10/25 13:09
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Van'daki kardeşlerimiz için açılmış bir sayfa..... Rabbim yardımcıları olsun....

Biz de gücümüz yettiğince yardım edebilir, hiçbir şey gelmiyorsa elimizden en güçlü silahımız olan duaya sarılabiliriz..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://yalnizdegilsinvan.wordpress.com/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

YALNIZ DEĞİLSİN VAN

Bu sayfa yalnızca 2011 Van Depremi için ulaşım / koordinasyon numaraları ve güncellenen acil ihtiyaç listesi için yapılmıştır.

*****

VAN YOU ARE NOT ALONE

This page has been created to keep track of, gather and post updates on the relief efforts towards the 2011 Van Earthquake, including transportation of aid, coordination numbers and a continuously updated list of goods and equipment in demand
 

 

Yanıt: Yalnız Değilsin Van
2011/10/25 21:34
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

bunu burada paylaşmak çok güzel epsilon Allah razı olsun bizde van için yardım topluyoruz okulda bayağı oldu..

kışlık elbiseler battaniylr,ilaçlar falan birilerine yardım ulaştırmak birşeylere vesile olmak gerçekden güzel.

dua en büyük silahımız zaten dediğin gibi.

ve ne göndermek istiyosanız bütün kargolar hiç bi ücret almadan götürüyorlar kargoyada verebilirsiniz ..

Allah yardımcıları olsun

Bu Bir Reklamdır :)
2011/12/08 21:51
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

-------------------------Bu Bir Reklamdır---------------------------------

Bu tanıtımı yaptığım için blog sahibi bana kızar mı bilmiyorum ama hakettiğine inanıyorum :) hem bu sitenin değerli üyeleri de onun yazılarını okumayı hakediyor :)

www.saidburhan.wordpress.com 

Sayın yazar, bloğu aktif olarak kullanmıyor olsa da  kısa bir süre önce bir hikaye yayınlamıştı. Okumak isteyen sevgili okurlar googleda "said burhan ışık" diye aratırlarsa çıkan linklerden hikayeye ulaşabiliyor :) hikaye çok normal başlıyor ve normal gidiyor gibi görünürken her şey değişiveriyor... Bu da sanırım kalemin ustalığından :)

Bu hikayenin devamı gelsin diye ciddi bir baskı görmüş sanırım okulunda(beter olsun :P)  ve sitesini düzenleyip tamamını yayınlayacak diye biliyorum:D

Belli olduğu üzere yazarın kendisini bizzat tanıyorum :) "Keşke öz kardeşim olaydı" diyeceğim cinsten biri.  Bu arada gaflet anına denk geldiği bir sırada yazılarının tüm telif haklarını da tarafıma devretti :) yani yazıların her hakkı saklıdır :P Keşke tüm yazılarını okuyabilseniz süper yazıyor :)

------------------------------------Bitti------------------------------------------

 

Blog Ve Site Tanıtımları
2012/01/02 12:42
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

 

 Kur'ân-ı Kerîm'i ihtiyaç sahibi kitlelere ulaştırmayı hedefleyen, hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturmayı amaçlayan bir site .Bu site aracılığı ile ihtiyaç sahibi birisine Kur'an-ı Kerim gönderebilirsiniz.

www.hediyekuran.com.tr

Öncelikle böyle bir hizmetiniz için size teşekkür ederim.

Mobil klima satışını yaptığımız bir sitemizi burada tanıtmak istedim.

Mobil Klima nedir merak edenler için;

Mobil Klimalar, taşınabilir olmaları sebebiyle montaj gerektirmeyen ve dış ünitesi olmayan klimalardır.

Sizde şimdi mobil klima edinmek istiyorsanız www.mobilklima.co adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Samsung Klima
2012/05/07 0:22
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

 Site Adresi: http://www.samsungklima.gen.tr

Oluşturulma Tarihi: 04.01.2012
Site Adı: Samsung Klima - 444 2 358 - Samsung Klimalar
 
Samsung Klima Tanıtım
 
Sıcak yaz aylarında serin kalmak için en basit ve etkili yolu.
Samsung, yeni biyo uyku artı klimalar ile mükemmel bir çözüm sunar. Hint koşulları için geliştirilmiş.
 
Özgün tasarlanan Samsung Klimalar’ın yeni klimaları güzel görünüm sahibi ve ultramodern oturma odanız için konforlu mükemmel bir çözümdür. Yeni samsung klimanın hiçbir eksiği olmadan güzelliği ile tam stil sahibi konforlu rahat yaşamınızı desteklemeyi garanti ediyoruz.
 
Samsung Klima Bayimiz size Samsung Klima alma sürecinde en az ödeme ile en kaliteli ve garantili Samsung klimalara sahip olabilmeniz için en uygun Samsung Klima Fiyatlarını sunmaktadır.
 
İletişim Bilgileri
Tel: 0212 444 2 358
Adres: Güneştepe Mah. Soğanlı Cad. No:107/4
İstanbul / Güngören
http://www.samsungklima.gen.tr/components/com_virtuemart/shop_image/product/Samsung_MH035FVE_4f35b6833cbc3.jpg
Yanıt: Blog Ve Site Tanıtımları
2012/05/11 21:39
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! 6,5 (1 oy)

Blog tanitiminda biraz gec kaldigimin farkindayim... Eski blogda/paylasimlarda düzenlemeler yapayim derken blogcu sitesi degisiklik yaparak iyice konu acmayi cekilmez hale getirdi, ki önceden de öyleydi bana göre ve burda yazmayi günden güne attim bu yüzden.

bir-ahter.blogcu.com/

www.bir-ahter.blogspot.com/ (yeni olan blog)

 


İyinet SEO Yarışması - İyinet 2012 SEO Yarışması Hakkında Bilgiler

İyinet 2012 SEO Yarışmasında son dönemlerde yapılan seo çalışmalarına ilişkin makaleler ve iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr hakkında bilgiler verilmektedir.
 

http://iyinetwebmasterseoyarismasi.blogspot.com/

 Estetiklik kaygısı tüm dünyadaki bütün insanların ortak kaygılarındandır.İnsanlar çevrelerinde güzellikle ve estetiklikle tanınmak,bilinmek isterler.Esasında her insan yaratılıştan güzeldir, sadece kendine değer vermeyen ve bakımsız insanlar vardır.Günümüz kadınlarının bu problemi aştıklarını söyleyebiliriz.Özellikle de şehirlerde yaşayan kadın ve erkek hatta çocuklar kendilerine çok dikkat etmektedirler.Tüm bu saydıklarımız estetik görünme kaygısı temelindedir.İnsanlar tarafından beğenilmek güzeldir.İşte bu gayeden doğan web sitemiz 2010 yılında hayata geçirildi.Web sitemiz aracılığı ile insanlara estetik ve güzellik hakkında bilgiler sunmaya çalışmaktayız.Yine web sitemiz üzerinde estetik operasyonlar ve ameliyatlar hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır. Burun estetiği,yüz gerdirme estetiği,kepçe kulak estetiği, saç ekimi gibi konuları örnek verebiliriz.Ayrıca web sitemiz aracılığıyla okuyucularımıza estetik operasyon sonuçları hakkında da bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Mesela ; Kepçe kulak estetiğinden sonra neler yapılmalıdır, burun estetiği öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenler ya da saç ekimi hakkında bilinmeyenler vs. gibi merak edilen konularda bilgi sunmayı hedefliyoruz. Bizi izlemeye devam edin çünkü esstetik.com ekibi olarak sizi seviyoruz.


Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Hakkında Bilgiler
Saygılarımızla

 

 

Muhteşem Rezalet'e tokat gibi cevap

Bir çok kesim tarafından eleştirilen ve Avrupa'da Muhteşem Süleyman olarak bilinen Kanuni Sultan Süleyman'ı sadece harem hayatı olan biriymiş gibi gösteren Muhteşem Yüzyıl dizisine, İstanbul Üniversitesi'nden tokat gibi cevap geldi...
İlgili sayfaya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://cihanhukumdari.istanbul.edu.tr/

  

Site : http://www.firmabulucu.com

Firmabulucu.com bir tür firma arama moturudur.
firmanızın tanıtımı için ve kullanıcıların daha rahat ulaşabilmesi için hazırlanmış olan bu sistemde sitenizi veya firmanızı (İletişim - adres bilgilerinizi) ücretsiz olarak ekleyebilirsiz.

 

Dinisorularimiz
2013/04/28 11:54
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

 Dinisorularimiz.blogspot.com dini sorular sitemize bekleriz gelin okuyun ögrenin

 


Dinisorularimiz.blogspot.com dini sorular sitemize bekleriz gelin okuyun ögrenin

site linki : http://dinisorularimiz.blogspot.com/

 Her türlü arıza türü işlemlerinizi kısa sürede yapan üstelik şişli arçelik servisi alanında siz müşterilerimize kaliteli hizmet veren özel servis hizmetiyiz.

şişli arçelik klima servisi - şişli arçelik kombi tamiri gibi işlemleriniz için bize ulaşın.

Kağıthane bölgesine 7/24 hizmet veren firmamız sizlerden kaliteli hizmet almanız için online gezici servis ekimiz ile hizmet sağlayan özel servisiz.

kağıthane arçelik klima servisi - kağıthane arçelik özel servisi - kağıthane arçelik beyaz eşya servisi için danışma hattı.

Ayrıca firmamız okmeydanı bölgesin arçelik servis çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.

 kpss ve genel katagorili forumuma bugün acıldıı kpssadaylari.com

 

Site/Blog Adı: Kpss Forum

Site/blog Adresi : http://www.kpssadaylari.com/

Açıldığı Tarih: 1 ay önce

Kurucusu/sahibi (isteğe bağı):

Editörler (isteğe bağlı): emre

Standartlar: (XHTML, CSS, Javascript gibi) css

İYS: (Wordpress, Blogger, Joomla gibi) css

Site İçeriği & Amacı : kpss hakkında genel bilgi kpss forumu ve genel forum

Sitenizin avantajlı tarafı: doru bilgiler kaliteli ekip ve dürüstlük

İLETİŞİM : https://www.facebook.com/emre.aydin40?ref=tn_tnmn

FORUMA YÖNETİCİDE ALINACAKDIR İSTEYENLER FACE ADRESİMİ EKLEYİNİZ SAYGILAR

Enteresan Hediyeler
2014/01/18 0:53
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Enteresan Hediyeler
Arkadaşınıza,annenize babanıza ,arkadaşınıza,sevgilinize anneler gününde babalar gününde sevgililer
gününde doğum gününde hediye tavsiyeleri alabileceğiniz güzel bir site Ayrıca alışveriş yaparken rehberiniz olan Enteresan Hediyeler de kadın ve erkek kategorisinden ürünler seçebilirsiniz.
 Böylece karşı cinsinize kolayca hediye bulabilirsiniz. http://www.enteresanhediyeler.com

Burasıda benim :)

http://unesco-tr.blogspot.com.tr

Böyle bir imkan için teşekkürler :) Herkese iyi çalışmalar

Site Hakkında Açıklamalar : vincpalet.com adı altında yayın hayatına başlayan internet sitesine hoşgeldiniz. Bu internet sitesi, KT LİFT KALDIRMA VE TAŞIMA SİSTEMLERİ Firması tarafından hazırlanan bir sitedir. Sitede, firmanın sağlamış olduğu tüm hizmet ve ürünler hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.
Akülü istif makinasıZincirli vinçler, akülü transpaletler ve çok daha fazlası KT Lift Kaldırma ve Taşıma sistemleri tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Tüm bu ürünlere ait çok sayıda resime ve teknik verilere vincpalet.com akülü istif makinası sitesi sayesinde ulaşabilirsiniz.
vincpalet.com sitesi, KT Lift firmasının online mağazasıdır. Bu mağazada, firmanın tüm ürünleri sergilenmektedir. Ürünler hakkında daha detaylı bilgiler elde etmek istiyorsanız, aşağıdaki telefon numaralarını arayarak müşteri temsilcileriyle irtibata geçebilirsiniz.
Telefon numaraları: 0262 742 34 60 Gsm: 0542 338 18 74

Www.forumnetix.com Yayında...
2014/04/23 14:57
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

www.forumnetix.com Hizmetinizde…

Forumnetix ailesi olarak hepinizi  sevgi ile selamlarız.2012 yılında önceleri meraktan sonraları da isteyerek  forumu kurarak geliştirmeye başladık..Amacımız elektronik,yaşam,sağlık konularında faydalı birşeyler yapabilmekti..Ara vermeden çalışmalarımıza özgün bir üye grubu ile devam ettik ve etmekteyiz.. Hertürlü merak edilen konularda okurlarımıza yardımcı olmayı amaçladık,siyaseti kavgayı hiç tercih etmedik..Daima kalite ve üstün hizmet anlayışı ile devam edeceğiz… Sizleride aramızda görmekten memnun olacağız. Saygılarımızla www.forumnetix.com ailesi…

www.forumnetix.com

yesilyolculuk.com
2014/07/29 12:37 - Güncelleme: 2014/07/29 13:39
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Fıtratla buluşmak ve birlik bilincine ulaşmak adına çalışmalar yapmak ; düşünce, tecrübe, ilim, fikir ve bilgi birikiminin değerlendirildiği, hayatı yorumlama, anlama ve anlamlandırma çalışmalarının yapıldığı, neyi, niçin ve nasıl yapmalıyız sorusunun cevabının arandığı bir paylaşım ortamı oluşturmak için kurulmuştur. Hayatımız için doğru bir amaç ve yöntem geliştirmenin yolculuğundayız

Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: refrefsuvarisi, vizyon58, Gakk, busbus, siyamiaytar,
Son Oturumlar: