Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 0
Sohbetimsi
2011/03/26 6:49
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

Evet, ve kendine özgü bir biçimi olan bu "Sohbetimsi" konusunu açmayı akletmiş bulunuyorum. 
Bu konu bir anlamda "chat" gibi de kabul edilebilir. Bünyesinde havadan sudan muhabbetler ve geçici mesajlar yer alabilecektir.  

Ayrıca bu konudaki mesajlar, belli aralıklarla otomatik olarak silinebilecektir. 
Bu sayede, diğer konulara gelen alakasız mesajları rahatça buraya taşıyabieceğiz. :)

Kendi adıma, madem ki bu konudaki mesajlar geçici olarak duracak, o halde öyle derin dalışlar yapmam da gerekmeyebileceği için, daha az zahmetle mesajlar yazabileceğim, demektir.

Bu konunun bir diğer özelliği de pratik olmasıdır. Bu bölüm için ek olarak özel ve hızlı bir cevap yazma özelliği oluşturmuş bulunuyorum. "Hızlı Yanıt" olarak anılan bu yöntemde, mesajlar en az 50, en çok 250 karakter uzunluğunda olacaktır.

"Hızlı Yanıt", oturum açan üyelere görünecek ve sayfa altında hazır halde bekliyor olacaktır. 

Aklınıza gelen, 50 karakterden uzun, 250 karakterden kısa mesajlarınızı yazıp direkt olarak gönderebilirsiniz... Her ne kadar normal cevap yazma özelliği de varlığını sürdürüyorsa da, orayı kullanarak uzun ve değerli mesajlar yazmayalım lütfen. 
Zira silme zamanlarında o mesajlara kıyamayıp, onları taşıma zahmetine katlanmam gerekebilir, aksi halde... Durduk yerde bana ek iş çıkarmayınız lütfen. 

Benim uzattığıma bakmayın siz... Bu ilk mesaj olduğu ve bu özel uygulamanın anlaşılması adına ve dahi muhtemelen bu konuda sabit duracak tek mesaj olduğu için biraz didiniyorum. 

Bu uygulamanın, siteye renk ve hareket katacağını düşünüyorum...Bakalım zaman ne gösterecek...

En basitinden bu uygulama hakkındaki düşüncelerinizi birkaç cümle ile yazabilirsiniz... Ayrıca merak etmeyin, bu konuya özel, ardarda mesaj da gönderebilirsiniz. mbirgin.com 'un sınırlamalarından sıkıldığınızda, buraya gelirseniz ferahlarsınız bence. 

Uygulamamız henüz test aşamasındadır. Hatalarla karşılaşırsanız onları da iletiniz lütfen. :)

Bu mesaj, m1gin tarafından, 26.03.2011 19:53:31 itibariyle düzenlenmiştir.
İngilizce kelime ezberleme oyunu: vav.mbirgin.com
Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: orhan1956, korkut, erkrienertanne, majeromeagri, larmeloliv,
Son Oturumlar: