Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 75485
Seyir Notları
2011/03/24 2:06
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

asmer tarafından hazırlanan bu rengârenk seçkiden ötürü kendisine teşekkürü bir borç biliyorum; vesilesiyle çoktandır sessiz sâkin kendi köşelerine çekilmiş değerli üyeler silkinmiş ve aşka gelerek siteye hareket getirmişlerdir.
Hâl böyleyken; bir teşekkür de değerli üyelere... 

Aradan günler geçmesine rağmen yanıt yazmayışımın sebebi asmer 'dir. Zira hazırlamış olduğu pek hoş bir seçki ve bundan da önemlisi seçkisi için kaleme aldığı yazısını görünce, özel bir durumla karşı karşıya olduğumu anlamakta gecikmedim. Öyleyken, konuyu üstünkörü geçiştirmeye içim el vermedi ve ister istemez değerlendirmemi ötelemek durumunda kaldım. :)

Bu arada bir nokta yakaladım. asmer, şarkı listesini, yazıdaki anlatış sırasına göre dizmiş... Madem öyle, o zaman ben de, yazıyı parçalar eşliğinde okuyayım. Sonraki eserden bahseden yazı bölümünü, bir önceki çalışmayı dinlemeyi bitirdikten sonra okumaya başladım. Bakalım bu mesajımı tamamlamam kaç saatimi alacak. Saat şu an 23:49. Yaklaşık 10-15 dakikadır bu mesajla ilgilendiğimi hesaba katarsam, 23:30 itibariyle başlamış sayılabilirim.
Bu arada ne güzel ki, yazdığım mesaj birkaç dakikalık aralıklarla otomatik olarak kaydediliyor. Hani sorun çıkarsa, en azından bu kayıttan yararlanabilirim. :)

Şu özdeyişe bakar mıyız? 

Özellikle enstrumantal eserleri çok seviyorum .. Çünkü sözlerini ben yazabiliyorum..

Aha da sıra bana özel olarak armağan edilen "Rastak Ensemble - Leila" adlı çalışmaya geldi... Biraz deli bir şey sanki... Doğrusu yakışır bana. 
Bununla birlikte, canımın çektiği bir diğer eser daha var: "Irfan - Star of the Winds (Khaukab al Hawwa)" 

Hmm... Sonraki mesajlarda, asmer bu eseri başka arkadaşlara armağan etmeye bir-iki kez yeltenmişse de, sahiplenen çıkmamış henüz. Bencileyin bir eser olduğu için, sahiplenilmemesi normal tabi. :)

Şimdi citizen karşı çıkıp; asmer 'in bu eseri ona armağan ettiğini ve kendisine armağan edilen bir önceki eseri sehrazat ile üleşerek gösterdiği cömertliği yinelemek istemediğini, dolayısıyla öyle bir talepte bulunmamım avucumu yalamak anlamına gelebileceğini söylemese bari! 

Evet... Ve seçkinin sonuna gelmiş bulunuyorum...
Küçüklüğünden günümüze kadarki asmer ile beraber keyifli bir yolculuk yapmış olduk... Yaklaşık iki saatlik bu eğlenceli seyir için, kaptanımıza tekrar teşekkür ediyorum.  

Bu mesaj, m1gin tarafından, 24.03.2011 02:24:17 itibariyle düzenlenmiştir.

 

İngilizce kelime ezberleme oyunu: vav.mbirgin.com
Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: didoli, zirve, mbs27, leydi, enverk.24,
Son Oturumlar: