Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 128658

Çok mu duygusalım neyim. Ama çok ciddi ve samimi olduğumu da bilirsiniz siz  sevgili arkadaşlarım. Şimdi itiraf edeceğim herşey bilirsiniz ki asla yalansız, katıksız içimden gelenlerdir... Gerçekten hepiniz seçilmişsiniz galiba; çünkü vefa duygusu herkese bu denli cömertçe verilmez Allah tarafından. :)

Ve sizde çekememezlik ve kibir hiç yok yahu. Ne güzel bir özellik bu maşâllah diyeyim de nazar değmesin.

Siz hepiniz karanlık ismimi anıp durdunuz arkamdan ama ben bir türlü yazamadım. Çünkü evimiz misafir işgalinde. Bu akşamdan sonra da bir on gün kadar yazamayacağımı tahmin ediyorum. Bugün bilgisayar kuzen olmadığı için bana kaldı. O misafir olduğu için ve uzaklardan geldiği için makamımdan feragat ettim. Makamım da odacağzım oluyor. Birileri yanımdayken birşeyler yazamıyorum.

Hele ki bu canım kuzenim yok mu, hemen arkamda oturup  çok feci sakız çiğniyor ve bilgisayar  başında olmadığında da benim ölene kadar çalışsam yapamayacağım bir hızlılıkla  sürekli mesaj yazıyor. Hatta idda ediyorum bakmadan yazıyor. Ya hu ben bakarak bile yazamıyorum. Süreki cak cak sakız sesi ve tuşların saniyede onbeş defa çıkardığı isim koyamadım anormâl sesler ayyûka çıkıyor. Hâl böyle olunca adımı bile unutuyorum.

 

Sayın M.Birgin, Sayın Abheri, Sayın Citizen, Sayın Z.Sarı , Sayın Mehasın ve sayın tüm arkadaşlar, hepiniz cidden çok değerlisiniz. Neden?! Çünkü kazayla bile olsa  muhattab olduğunuz birine fazlasıyla değer veriyorsunuz. Allah sizden râzı olsun ve hayâlinize bile gelmeyecek dâimî mutluluklara boğsun... Daha ne denir ki?!

Neyse yeter bu kadar itiraf. Demek beni de yarışmanıza davet ettiniz. Çok mes'udum.:)

 

Eh, ben herkesten amatör olduğuma göre  katılmamdan doğal birşey olamaz. Bir hazır yazım var eskiye ait. Tamamen hayâl ürünü  ama bakalım uygun olur mu? Bir düşüneyim, taşınayım ve danışayım; size getireyim. :) Sağolun, varolun arkadaşlar. :)

Bu mesaj, Leyli tarafından, 02.10.2010 23:54:19 itibariyle düzenlenmiştir.
Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: osgvc, orhan1956, korkut, erkrienertanne, majeromeagri,
Son Oturumlar: