Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 136682
Yanıt: Selamlama
2010/09/07 20:43
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! (0 oy)

 

 

Hoşbulduk, hoşbulduk...Sağolun, varolun...Alınganlık yok. İzzeti nefsime ayıp olmasın diye kendime bir  iyilik yapayım dedim.

 

Hayalete benzeyen başka bir  smiley bulamadım.:)

Yok siz suyunu çıkardınız diye değil de  arkadaşlarla bir hasbihâlinizi okumuştum dün, bayağı uzundu. Bir üyenin  sabrını ölçmek için hiç smiley kullanmamaması nedeniyle üzerine gitmiştiniz birlik olup... Ben de dedimki  arkadaşlar hepsi smileyci, demek  çok seviyorlar, smileyleri çokca  kullanayım ne  onlar yorulsun ne ben.

Üye olduğum bir-  iki forum var.    :) Şu ifadeden başka ifade çok nâdir kullanırım. Anlayacağınız çok ciddiyimdir. Hatta herkes beni bay sanıyor.:D Ciddiye alınmak için  bazen de ciddi davranmak icâb ediyor işte.

Fakat sizin sitede ilk etapta okuduğum espirili yazılar ve  ''avare'' isimli hint filmindeki (orjinal adını bilmiyorum filmin ama) avareye benzeyen özgün ve komik (komik derken sizin özgüveninizden kaynaklı verdiğiniz samimi pozları kastediyorum) resimlerinizi de görünce birazda  sitenin yabancısı olduğum için hem tanımadığım hem tanınmadığım için meydanı boş bulup kasılmadan içimden geldiği gibi  davranınca artık bu minvalde ilerlemek zorunda hissettim kendimi.

 

Evet girişte hoşgeldiniz dediniz âlâsından ama sitenizde düzenli bir geçmişim ve başlangıç olması adına selam başlığına yazmayı düşündüm.

Aslında ben Mehmet Emin Ay ve Mustafa Demirci'nin bir ilahisini ararken buraya daha önce baktığımı hatırladım. Ama o zaman sizleri hiç görmemişim. Aradığımı bulamadan gitmiştim. Şimdi belki bulurum diye ümit ediyorum. İlahilerini hepsi açılmıyor aradığım bir nâtı şerif. Ama Mehmet Emin Ay'la Mustafa Demirci'nin seslerini  karıştırdığım için hangisi söylüyor onu da  bilmiyorum. Arapça okunmuş Naatta geçen bir iki kelime söylesem bulabilir misiniz?

İlâhiii ene abdukel âsi...

Bitti.

Bu mesaj, Leyli tarafından, 07.09.2010 20:46:27 itibariyle düzenlenmiştir.
Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: Gundzilla, Ebenin, guest3, guest2, guest1,
Son Oturumlar: