Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 37477

Hikayemin sizde güzel izlenimler bırakmasına sevindim değerli m1gin.

Hikaye bana ait evet..ve ordaki sıska çocuk benim:)

Aslında bunu yazmak benim içinde bi sürpriz oldu.Öğretmenimi kaleme almayı hep istemiştim.Ama ne zamanki kağıdı kalemi alıp öğretmenimi düşünsem, tıkanıyor ve tek bir kelime bile yazamıyordum..

Ta ki dün geceye kadar...

Sitenizde gezinirken bu bölüme rastladım. Bu 'Serbest Kürsü' de ben de bişeyler mırıldanmak istedim.. Ne yazacağımı düşünürken, baktım ki kelimeler kendiliğinden dökülmeye başlamış.Bitirdikten sonra okudum ve öylece yazdığım gibi bıraktım hiç bi değişikliğe ihtiyaç duymadan.. Yıllarca içimde biriken cümleleri sonunda dökebilmiştim sanırım.Bu fırsatı tanıdığınız/vesile olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim m1gin.

Yazık ki ben sizin kadar şanslı olamadım.O günden sonra öğretmenimi hiç görmedim....

Aslında yakınımızdaki bir ilçeye çıkmıştı tayini.O kadar ki aramızdaki mesafe 45 dakikadan ibaretti!

O zamanlar o ilçeye gitme fırsatım olmamıştı.Belki aileme söylesem götürürlerdi ama söyleyemedim..Benim gereksiz duygusallıklarımla uğraşmaktan daha önemli işleri var gözüküyordu.En iyisi bu konuyu hiç açmamaktı.

Öğretmenimin bi kaç defa bulunduğumuz ilçeye geldiğini öğrenmiştim. Hatta bazı arkadaşlarımı görüp, beni sorduğunu duyuyordum.Ama biz hiç karşılaşmadık..

Yıllar geçti böylece..Belki çok uğraşsam öğretmenimin adresine bi şekilde ulaşabilir, ziyaretine gidebilirdim.O ilçeye tek başıma gidebilecek kadar büyümüştüm zira..

Ama yapamadım bi türlü..Tıpkı sizde olduğu gibi ben de cesaret edemedim. Siz yine de üstüne gitmişsiniz duygularınızın.Söyleyecek kelime bulamasanız da söylemek için çabalamışsınız... Bilemiyorum bu yaptığıma ne denilebilir?

Sonra izini kaybettim zaten.Uzun zamandır haberini alamıyorum.Dilim varmıyor ama yaşayıp yaşamadığını bile bilmiyorum..Beni bu düşünceye sevkeden ise taa o zamanlar 40 yaşlarında olduğu....

Şu an itibariyle yine tıkandığımı duyumsuyorum. Hikayemi burda noktalasam iyi olacak sanırım :))

 

Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: Gundzilla, Ebenin, guest3, guest2, guest1,
Son Oturumlar: