Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 90422

Siteye ugramayali o kadar güzel yorumlar yazilmis ki, nereden ve nasil yorum yazmaya baslayacagimi bilemedim :-)

Öncelikle son yazilan yorumlar icin de tesekkür ederim ve okuyan gözlerinize saglik. Cok hos sohbetler olmus...

Sevgili umman, sizin adiniza sevindim ve sehrinize gelen misafirden dolayi da kiskanmadim degil. Bizler bir haftadir - gelecek hafta da devam edecegi söyleniyor -  karsiz ama buz gibi bir havanin misafirligine alismaya calisiyoruz hala. Soguga karsi hassas olan ben, konuyu görünce/düsününce bile üsüyorum ve nerdeyse 'bu konuyu ben acmis olamam' diye düsünecegim :-))) Ama yorumlar insanin icini o kadar isitiyor ki, adeta soguktan eve girildiginde uzatilan bir bardak cay misali...

Ey m1gin, demek güvendiginiz daglara kar yagdi :-) Ama her zamanki gibi denizz yine vefasini göstermis, umman sizi hayal kirikligina ugratsa da vefa konusunda :-)

Hos geldiniz denizz; karistirilan isimden dolayi alinmis oldugumu düsünseniz de, bilakis sadece tebessüm etmistim ve sevgili asmer abla hatirlatmamis olsa, ben hatirlatmazdim da :-) Kedinin götürdügü tavsanlariniza üzüldüm. Aman kusa da dikkat eden, mazAllah kedi götürmesin yine :-) Muhabbet kusu mu? Hayali kar toplariniza tebessüm ettim/güldüm; özellikle umman'a ve epsilon'a karsi bilerek mi öyle sert attiniz kar topunu? :-)))

Rica ederim abheri ablacigim. Benim gibi lapa lapa yagan kar taneciklerini özlemle bekleyenler vardir düsüncesiyle, hayali de olsa böyle bir konuyla teselli bulmak icin paylasmis bulundum. Ve itiraf etmeliyim ki, henüz kar yagmamis olsa da, yazilan yorumlari okumak karla bulusmak kadar keyifliydi. Bu güzel, degerli sohbetler icin tesekkür ederim.

Erzurum'un sogugunu ve karini duymustum ama Evliya Celebe'nin "Damdan dama atlarken donan kedi"ye dair yazdiklarini ilk burda okudum. Paylasim icin tesekkürler gunduzalp. Ögrenmis olduk sayenizde ve güzel bir nükteydi.

Asmer ablam, yazinin sahibi Hüseyin Kaya bilseydi bu dost kaynasmasini, her halde baska bir konu mu kaleme alirdi dersin? :-) Dostluk gibi mesela... Yine okunmaya deger bir yazi olurdu galiba... Estagfirullah; sizler farkli konularla yine toplaniyordunuz ve ben kiyidan köseden takip etsem de yazilanlari - istisnalar haricinde - bu defa ben vesile olmusum farkinda olmadan :-) Kendi adima sevindim; böyle güzel bir sohbete sebep oldugum icin, yazilan yorumlarla tebessüm edip, tefekküre daldigi/m/iz icin,... Resimdeki civcivler harika görünüyor; rengarenk. Ama akibetlerini düsününce üzüldüm... Kar yollari kapatsa da, kalp yollarimiz hep acik olur insAllah.

Sevgili umman; sonki yorum basliginiza tebessüm ettim. Tesekkürler yazmis oldugunuz yorum icin.

Acaba 'haftaya sitede hava durumu nasil olacak?' demeden edemedim sonki konu basligindan dolayi :-) Hava durumu nasil olursa olsun, sizin havaniz hep güzel olsun diyerek noktalayayim bugünlük.

Selam ve dua ile...

 

Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: didoli, zirve, mbs27, leydi, enverk.24,
Son Oturumlar: