Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 90411

Ve aleyküm Selam

Sevgili asmer,

 Uygun gördüğünüz 'kar ve ben' ismi bendenizin kısa senaryaosuna çok yakışmış duruyor.Sağolunuz!

Civcivler çok sevimli duruyorlar.Şu pembe olan dikkatimi çekti.Çok aç olmalı.Baksanıza sanki biberleri ve domatesi sahiplenmiş ve mor renkli civcive kaptırmamaya çalışıyor.

Sahi ne olmuştu bu hayvancıklara?

'Kar yolları kapatsada kalp yolları hep açık' sözü çok güzel bir kapanış olmuş.

Sevgili abheri,

Örgü meselesinde isteklerin sonu gelmeyebilir.Bana sorarsanız bu konuda bize hiç yüz vermeyin.

Zaten şunun şurasında yaza ne kaldı ki?

Sevgili Gündüzalp,

Şu donan kedi hikayesi oldukca esprili geldi. Acaba diyorum bizde bu yöntemi genç kalmak için kullanabilirmiyiz. Zaten sıcak dönemler çok az yaşanıyormuş.Yani kısa süreli bir çözülmeden sonra tekrar, sonraki kış tekrar donmalar şeklinde...

Erzurum un sert iklimini bilirdik ama insanın elinin yaş demire yapışıp,deride bir miktar yüzülme olmadan geri alınamaması...düşüncesi bile acı verici.

Sevgili deniz,

Sizii yeniden görmek ne güzel! Mbirgin in yardım çağrısını işitip geleceğinizi biliyordum. İşte vefalı bir dost.!

Şaap diye fırlattığınız kar toplarına karşılık vermek isterdim.Ama kar buralardan bir gelin gibi eteğini toplayarak uzaklaşmaya başladı.

Ve Sevgili mbirgin,

Son mesajınızda, nasıl desem? bir tür alınganlık, bir tür duygusal tepki mi seziyorum ne?

Evet tabi mesajın sonunda kullanmış olsuğunuz ifade bunu doğruluyor.

Kilometrelerce uzaktan gelen misafirim ayaklarımın altına serilmeyi kendisi tercih etti.Üstelik ufak homutular dışında önemli tepki vermişde sayılmaz. Yani sizin gibi mızıkçılk etmedi. Üstelik bendeniz sizi suçlamamış böyle şeylerin herkesin başına gelebileceğini ifade için kendimden örnek vermiştim.

'Yaşasın özgürlüksüzlük' demenize sebep olan durumun canınızı ve canımızı sıkmış olduğu gerçeğini -sevgili asmer inde hatırlatmasıyla- göz önünde bulundurarak mesajıma son veriyorum.

Hani bir yorumda 'size slm veren borçlu çıkıyor' yazmıştım, sizde 'ne yapalım ekmeğimizi bundan çıkarıyoruz' diye karşılık vermiştiniz. Diyorum ki acaba size daha çok slm versek yada slm verecek yeni üyeler bulsak sorunun çözümüne katkımız olmuş olur mu? (Lütfen yanlış ankaşılmasın! bu paragraf konusunun kendimizi affetttirmeye çalışmakla bir alakası yoktur)

Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: didoli, zirve, mbs27, leydi, enverk.24,
Son Oturumlar: enverk.24,