Bireysel Mesaj Gösterim Modu

Görüntülenme: 90419
Yanıt: Ahh Kar! Nerelerdesin?
2012/01/29 4:52
Bildir! Alıntı ile cevap yaz Oyla! 8.2 (2 oy)

Kar muhabbeti tutturmuş bu güzel insanlara slm olsun!

Ben yok iken neler neler olmuş böyle?

İlk adımda teşekkürle başlayayım, paylaşımı için sevgili Hazani ye..

Bendeniz tabiri caiz ise tam bir kar aşığıyım.Ama iki yıldır daha doğrusu geçen iki kış ayında karla buluşabilmiş değilim.Bu yıl ümitvar idim.Ancak kar, İstanbul a yağmayı benim oradan ayrıldığım bir zaman içinde planlamış gözüküyor.Şu anda memleketimde yani Ordu dayım ve buraya kar (bazen) çoşkulu yağar.Bu gün alışverişten dönerken minik inişler oldu ama o kadar kısa ve küçük çaplı idi ki çoğu insan farketmedi bile. Anlayacağınız bu güzel yazı, baştaki harika görüntü ve müzik benim için teselli mahiyetinde...

Metin..insanı karla geçirilmiş anlara sürüklüyor. Karı seyretmek güzeldir.Ama onu yemek, çıplak ayakla üzerinde yürümek (biraz üşütüyor ama sonrasında koşarak sıcak mekana girmek, insanda cennete girmiş hissi uyandırıyor), küçülmüş büyüklerle ve büyümüş küçüklerle kar topu oynamak, kar topunu atarken özellikle boyun bölgesine isabet ettirip karşıdakinin ürpertiyle silkinmesini gülerek seyrederken aynı duruma düşürülmenin ürpertisini hissetmek....Kısacası kar üstüne/karla ilgi yazılacak çok şey var.

Sevgili mbirgin,

(Geçmişte) piknik tüpünü yakmak için leğimi kullanmışken, şimdilerde balkonunuzu dolap niyetine kullanıyorsunuz. Bütün alternatifleri kullanıyor gibisiniz.

Demek konuyu benim eklediğimi zannettiniz? Bendenizde geçen gün  araştırmak için arama motoruna bir konu ismi yazmış ya da yazdığımı zannetmiştim sonunda farkettim ki, mbirgin.com yazmışım.Zihin, dalgınlığını sahibinin yüzüne böyle vuruyor işte?

Ya da bu durum 'yeter artık! pasif pasif sitede dolanacağına yeni konular aç! demenin başka bir yolu muydu?  

Sevgili Hazani nin şu tesbiti de dikkatimi çekti ve 'acaba? deyiverdim. '...forumun diğer üyeleri bir konu/yorum paylaşsa demek umman dan bileceksiniz...'

İçimden bir ses ısrarla siteye girmek istiyordu.Demek sevgili mbirgin in yardım çağrılarını işitmiş. Hay Allah! Bende neden bu israrı iteleyip durmuşum ki?

 henüz tanışma şerefine eremediğim sevgili Hazani yi durup dinlemeden kartopu bombardımanına tutmamı istemeyeceksiniz değil mi?

Sevgili Asmer,

Dikkatınız daima canlı kalsın ...inş. 

Ve sevgili abheri,

Belkide kar Sevgili mbirgin in sesini hapsetti ve bugün çok kısa ve minikde olsa atıştıran karla beraber buralara iletti.Yoksa şu saatte burada bulunup uzuun bir mesaj yazmamın başka bir açıklaması olabilir mi?

Bu arada Tavşancıkları bende severim,birde şu kokuları olmasa...

 

Abonelik Bilgisi Abonelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Bilgi Hatırlatma Yeni Üyelik
İletişim | Kullanım Şartları | Reklam Bilgileri | Tüm Üyeler | Ne Nasıl Yapılır? | Arama | RSS | Twitter | Facebook | Youtube

Son Üyeler: didoli, zirve, mbs27, leydi, enverk.24,
Son Oturumlar: